Sayfa 433/1000 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    thy yıllık değişim, yüzde eksi 40,65
    aselsan yıllık değişim, yüzde eksi 31,60
    soda yıllık değişim yüzde eksi 15
    bunlar bist 30'un en sağlam firmaları.
    tcd yıllık getiri yüzde 66,80
    azimut portföy 1. hisse fon getirisi yüzde 34.
    umarım ne tür düşüncelerle fon yatırımcısı olmak istediğimi daha iyi anlatabilmişimdir. tabi bu tercihlerin kişiden kişiye değişebileceğini göz ardı etmiyorum. treyt yapabilen insanların fon yatırımcısı olmasına zaten gerek yok. bu yöntem, benim gibi tek başına hisse yatırımcılığını beceremeyen ve sitresini kaldıramayanlar için geçerli.
    Kesinlikle aynı görüşteyim. 3 aydır 6.85 ile taşımakta olduğum soda hisselerini artık pes edip sattım, inşallah daha da hisseye bulaşmam. KY borsada para kazanabilmesi için çelik gibi bir sabrı olması gerekiyormuş bunu anladım

2.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Kesinlikle aynı görüşteyim. 3 aydır 6.85 ile taşımakta olduğum soda hisselerini artık pes edip sattım, inşallah daha da hisseye bulaşmam. KY borsada para kazanabilmesi için çelik gibi bir sabrı olması gerekiyormuş bunu anladım
    Tecrübe, bilgi ve sabır

3. Tcmb türk lirası zorunlu karşılıklara uygulanan faiz/nema oranının 4 ekim'den itibaren yüzde 13'ten yüzde 8'e indirdi...

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Tcmb türk lirası zorunlu karşılıklara uygulanan faiz/nema oranının 4 ekim'den itibaren yüzde 13'ten yüzde 8'e indirdi...
    Üstadım bu haberi nasıl yorumlamalıyız acaba?

5. Cuma 12.55 de verdim TCD satış emrini, bugünün fiyatından bugün hesaba geçmiyor mu, akbank müşteri temsilcisi diyor ki bugünün fiyatından yarın hesaba geçer, ya sabır

6.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Cuma 12.55 de verdim TCD satış emrini, bugünün fiyatından bugün hesaba geçmiyor mu, akbank müşteri temsilcisi diyor ki bugünün fiyatından yarın hesaba geçer, ya sabır
    Bugün yaklaşık 2 saat önce hesabınızda olması gerekiyordu.

7.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Cuma 12.55 de verdim TCD satış emrini, bugünün fiyatından bugün hesaba geçmiyor mu, akbank müşteri temsilcisi diyor ki bugünün fiyatından yarın hesaba geçer, ya sabır
    Masaüstü site üzerinden fon hareketlerinden durumunu bir inceleyin isterseniz. Saat kaçta iletmişler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Aynı durum bende de vardı, yarım saat önce geçmiş akbank hesabıma.

Sayfa 433/1000 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •