Sayfa 476/1000 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by investor35 Yazıyı Oku
    Sn. admustafa, bir fonun buharlaşma gibi bir durumu olabilir mi yada tarihte böyle bir durum olmuş mudur acaba? Biraz araştırdım ama sanki fonlar ile ilgili bu tarz bilgiler çok kısıtlı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Buharlaşmada oldu zararlı zarar edicek sakat hisse ve şirketleri de aldıkları

2.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Tcd bugün eksi yazar mı gidişat nasıl.
    Borsa tatsız realizasyon var sabah itibarinle öğleden sonrasına bakacağız

tcdd genelde hisse bazlı endeksten duruma ikincil aşamada etkileniyor, artı bide ons mevzusu türev poizsyonlar vb var onun için her türlü süprize açık at yarışı kuponu gibi

3.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Sn Maydonuzcu TAU'nun eylül ayı mk karşılıkları sizde mevcut mu acaba?
    Sayın üstadım, bahsettiğiniz fon Banka Endeksi Fonu, haliyle karşılaştırma ölçütü Bist Banka Endeksidir; faiz değil. Bakış açınız bana göre çok farklı. Kısaca sorunuzun cevabı hayır. Niye bu kadar uzattıysam. Genel olarak fonlarda % sel değişimlere dikkat ediyorum. Henüz bu türden (yani fon bazında) bir karşılaştırma grafiğini matriks vb terminaller sağlamıyor olsa da sağolsun excel bu konuda çok güzel çözümler sunuyor. Hisse ağırlığı % 50'nin üzerinden olanlar için karşılaştırma ölçütüm XU100 grafiğidir. Ki AL & SAT işlemlerinde takip ettiğim grafiği dönem dönem buraya getiriyorum. Buradaki sinyallere göre işlem yapıyorum. Şu ana kadar yaptıklarımın büyük çoğunluğu deneme mahiyetinde işlemler zaten. Büyük paraları bir o kadar detaylı araştırmadan sonra yatıracağım ve fon piyasası şaşıracak.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Fon takip tablosunu Paylaşıma kapatıyorum ihtiyaç halinde tekrar açarım paylaşıma
    Çok makbule geçti üstadım. Deneme amaçlı 1-2 değişiklik yaptım. Veriler olgunlaştığında paylaşmayı düşünüyorum. Size ve emeği geçen diğer arkadaşlara şükranlarımı sunarım.

5.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Buharlaşmada oldu zararlı zarar edicek sakat hisse ve şirketleri de aldıkları
    Hangi kurumun fonu acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by investor35 Yazıyı Oku
    Sn. admustafa, bir fonun buharlaşma gibi bir durumu olabilir mi yada tarihte böyle bir durum olmuş mudur acaba? Biraz araştırdım ama sanki fonlar ile ilgili bu tarz bilgiler çok kısıtlı.
    Benim de merak ettiğim konu fon sahibi kurumun iflası durumunda sahibi olduğu fona ne olur?

7.  Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
    Benim de merak ettiğim konu fon sahibi kurumun iflası durumunda sahibi olduğu fona ne olur?
    Banka MT ne bunu sordum, hiçbir garantisi yok dedi yani buharlaşıyor anladığım.

8.  Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by investor35 Yazıyı Oku
    Banka MT ne bunu sordum, hiçbir garantisi yok dedi yani buharlaşıyor anladığım.

Hiçbir garantisi yok
    Gittimi tamamı gider
    Sonra adliye kapılarında dava ve icra süreciyle ömrünüzü tamamlarsınız
    Alacağınız bir belgeyle ortada kalırsınız
    O yüzden olmaz falan demeyip ne var ne yok fonlara gömmemek lazım

YTM'nin 177 binlik garantiside işlemez burada o garanti aracı kurumda hesabınızda duran para için

Fonlar tamamen ve her türlü garanti kapsam dışında

Sayfa 476/1000 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •