Sayfa 503/1000 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Eral Bey öyle düşünmüyor siz öyle düşünmüyorsunuz demek ki herkes düşünmüyor hâlâ
    Tılsımı biz bozuyoruz o zaman

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Herkes borsa artacak görüşündeyse, artık temkinli yaklaşmak zamanı gelmiş olabilir.
    Herkesin hemfikir olduğu olayı gerçekleştirmezler
    Ters köşe yapabilirler.
    ben teknik tarafını yazdım grafikte gözüken bu ama haklısınız tetikte olmak lazım. Özellikle hisse senedi fonunda olanlar için ben 106750' e alarm kurdum gördüğüm an satarım hisse fonlarının hepsini

3.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    mesela özellikle takip ettim 10 yıllık tahvil 15 küsürdü önce 15 e geriledi oradan 14,60 a ama dzt o dönem ciddi sıçrayış yapamadı hatta 2 kere eksi geldi o hafta. Acaba etkisini sonradan mı görüyor fon? Eğer öyleyse önümüzdeki günlerde çok daha fazla yükselebilir çünkü 10 yıllık tahvil 13,93 oldu
    Orda da şöyle bir durum söz konusu gösterge tahvil en fazla işlem gören tahvilin faizi, eğer fonun içeriğindeki diğer tahvillerde işlem gerçeklemişse veya az gerçekleşmişse tam bir korelasyon gerçekleşmeyebilir gösterge tahvilin düştüğü günlerde ama ilerleyen birkaç günlük süreçte yakınsar diğer tahvillerde birbirine

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Tılsımı biz bozuyoruz o zaman
    Sizin dediğiniz durum hiç borsadan anlamayan birisi borsaya gireceğim diyorsa geçerli aslında ki o duruma gelmedik daha borsa 130-140 K falan olacak ki o zaman herkes borsa uçuyor kaçıyor, şu araba, şu ev almış borsadan kazandığı parayla, bizde girelim desin. O zaman elinizde hangi hisse varsa satın

5. Benim deminki mesajımı kimsenin dikkate almadığı gibi

6.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    ben teknik tarafını yazdım grafikte gözüken bu ama haklısınız tetikte olmak lazım. Özellikle hisse senedi fonunda olanlar için ben 106750' e alarm kurdum gördüğüm an satarım hisse fonlarının hepsini
    Ne yaptın hocam, tren yeni kalkıyor daha

7.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Bu da benim fon portfoyü:

Soldaki butona basınca makro ile güncel fiyatı çekiyor

İsteyen olursa exceli paylaşırım
    Merhaba,

İncelemek isterim. Saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Sizin dediğiniz durum hiç borsadan anlamayan birisi borsaya gireceğim diyorsa geçerli aslında ki o duruma gelmedik daha borsa 130-140 K falan olacak ki o zaman herkes borsa uçuyor kaçıyor, şu araba, şu ev almış borsadan kazandığı parayla, bizde girelim desin. O zaman elinizde hangi hisse varsa satın
    O zaman hisse alsak
    Diğer başlıkta 60k temettüyle geçinmek konusu vardı.
    Alıp atalım bir kenera temettü hisselerini.

Sayfa 503/1000 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •