Sayfa 527/1000 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Eylül ve Ekim de en dusuk görüldükten sonra çıkış başlar tek hane de tutmalati mümkün değil enflasyonu .1 Ekim'de elektriğe zam gelicekmis yine temmuzda yapilmisti zaten.zam zam zam enflasyon Tek hane haa yersen.
    EVet orası öyle. Bana en tuhaf gelen de, ağustos ayında açıklanan %15 dogalgaza zamina rağmen enflasyonda düşüş açıklama ihtimalleri. Tabı 2. elektrik zammı Ekim ayı enflasyonunu nasıl düşürecek, o da tuhaf. Ama çeşitli aranjmanlarla Ağustos ayında %15 'e inebildi ise, devamını da bu şekilde getirebilirler diye düşünüyorum.

2. Geçen sene ne kadar kötüydü düşün işte artık. Türkiye dibe vurdu ve dipte henüz çıktığı ettiği yok. Unutmayın borsa normal zamanlarda dibi 2 sent zirvesi 5 senttir zaten şu an kriz fiyatındayız 2 sente kadar gitmesi herhangi bir şey ifade etmez. Biraz ülke düzgün yönetilirse 3 sente belki gider ama iktidar veya zihniyet değişmeden artık 5 sent çok zor belki imkansız. Dolar bazlı bakın lütfen tl bir illüzyondur ( ımza dudu abey )
     Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    EVet orası öyle. Bana en tuhaf gelen de, ağustos ayında açıklanan %15 dogalgaza zamina rağmen enflasyonda düşüş açıklama ihtimalleri. Tabı 2. elektrik zammı Ekim ayı enflasyonunu nasıl düşürecek, o da tuhaf. Ama çeşitli aranjmanlarla %14 'e inebildi ise, devamını da bu şekilde getirebilirler diye düşünüyorum.

3. Hangi fonu alacağınıza bu habere göre karar verirsiniz artık
    Bu kıyağımı da unutmazsınız.

https://eksiup.com/p/pa203634s78o

4. Bu gazetenin manşeti referansımız olabilir gerçektende

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hangi fonu alacağınıza bu habere göre karar verirsiniz artık
    Bu kıyağımı da unutmazsınız.

https://eksiup.com/p/pa203634s78o
    Faizler dipte borsa zirvede diyor haber Nereye yatırım yapacağımı bilemedim ben

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Faizler dipte borsa zirvede diyor haber Nereye yatırım yapacağımı bilemedim ben
    Uçuyoruz dediğine göre THY hissesi alın.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Uçuyoruz dediğine göre THY hissesi alın.
    THY var ağırlık mı arttıralım

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    THY var ağırlık mı arttıralım
    Manşette deniliyor uçtuğumuza göre alın bol bol alın.
    Peşin kazancı görünce hoşunuza gitti değilmi.

Sayfa 527/1000 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •