Sayfa 562/1000 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    En kolay şekilde ilgili fonun TEFAS sayfasından KAP Bilgi Adresine tıklayın, fonun KAP sayfası gelecek, sonra Özet Bilgiler>Son Beş bildirim>Portföy Dağılım raporu yazan bildirim açarsanız orada PDF formatında göreceksiniz.

Aşağıda TCD'nin sayfası var mesela.
    https://www.kap.org.tr/tr/fon-bilgil...y-degisken-fon

Tahvil faizlerinin daha da aşağı geleceği öngörülüyorsa ki, konjonktür değişmediği müddetçe bu mümkün gibi duruyor, aşağı yönlü bir yüzde 20-25 marj daha var gibi.

Bu ay açıklanacak enflasyon verisi beklentisi yüzde 10’un altında. Ayrıca yine beklentiler dahilinde MB politika faizini yılsonuna kadar 250-300 bp aralığında daha indirirse tahvillerde alıma neden olacaktır.

Bu şartlar dahilinde portfoyü yoğunluklu olarak tahvil olan fonlar yılsonuna kadar yükselişlerini sürdürebilir.

Benim takibimdeki bu şartları barındıran fonlar : OBP - YSU - HTT

Bu fonlar zaten bu platformda çokça telaffuz edildi.

Herkese bol kazançlar !

Not: Bu arada r.lucas yoldaşın GPG yorumlarına sonuna kadar katılıyorum
    Son düzenleme : ~YTA~; 01-10-2019 saat: 15:45.

3. gpg ne zaman alınır? genel olarak hangi fon t+ kac sürede alnır satılır? nereden ögrenirim

4.  Alıntı Originally Posted by he11boy Yazıyı Oku
    gpg ne zaman alınır? genel olarak hangi fon t+ kac sürede alnır satılır? nereden ögrenirim
    TEFAS profilinde yazar valör bilgileri.

5. isleme kapali demek dolmusmu?!
    tzl isleme kapali yazmis!

6.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Ben de aynısını tcd için düşünmüştüm, kısmet tcd son 5 gün çok iyi getirirken gpg yerinde saydı bazı şeyler nasip ama çok acele kara vermemek gerek, fondan fona atlayınca t+1,2,repo para boşta vs derken kayıp oluşuyor yfv'de bunu fazlasıyla yaşadım fona girerken sanırım kafada bir aralık belirlemek lazım yoksa sinirlenip satabiliyoruz. Benim ağırlık yüzde 50den fazla gpg'de birazı da okt ve dolarda duruyor, gerilim yaşamadan makul getiri vadeden gpg benim için ideal zira ppf almaya bile 6 ay önce başladım fon nedir bilmezdim şimdi hisse yoğun fonlarda cirit atıyorum bu bana gitmez gibi ama bist 95 binlere çekilirse muhakkak hisse fonlarından toplarım.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    varmi bilen?

7.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    @yuji ppf hesaplamalarında sorun yok dimi bir gün için 2 puan düşüş enteresan olmuş.
    Olmaması lazım

8. Buradan fonlarin alım satım valoru tablosunu bulabilirsiniz. Min. Alım satım adeti de yazıyor.

https://gofile.io/?c=2knLRt

Edit : link düzelttim

Sayfa 562/1000 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •