Sayfa 621/1000 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by cahilordinaryus Yazıyı Oku
    bahsettiğiniz fonun tam olarak ismi nedir ?

Bir de tefas da burada yazdığınız fon kodlarını yazarak fona ulaşamıyorum nedeni nedir ?
    Bahsedilen fon aşağıdadır. Hangi fon koduna ulaşamadınız acaba ?

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=GPG

Alıntı Originally Posted by cahilordinaryus Yazıyı Oku

Bir de tefas da burada yazdığınız fon kodlarını yazarak fona ulaşamıyorum nedeni nedir ?
    Ad mustafa fonun linkini atmis, o attigi linkin son 3 hanesi varya, istedigin fon koduyla orayi degistirip girebilirsin

3. Suriye harekatı bir müddet rafa kalkmış gibi.Trump ile reis telefonda görüşmüş yüzyüze görüşeceklermiş.Piyasalara etkisi nasıl olur bu hafta görürüz.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Suriye harekatı bir müddet rafa kalkmış gibi.Trump ile reis telefonda görüşmüş yüzyüze görüşeceklermiş.Piyasalara etkisi nasıl olur bu hafta görürüz.

Belirsizlik sürecek bu durumda.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Belirsizlik sürecek bu durumda.
    Belirsizlik rafa kalkmış gibi önümüzdeki ay görüşeceklermiş.Harekat olsa bile halkın gazını almak için abdnin bilgisi dahilinde göstermelik olur.Abd den habersiz devriye atamadığın yerde harekat düzenlenmesi akla mantığa aykırı.Konu dışına fazla çıkmak istemiyorum ama faizler bist ve fonlar haber akışından etkileniyor.Bizlerde pozisyonumuzu buna göre belirliyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by cahilordinaryus Yazıyı Oku

Sadece tablo lara bakin forum da faizler hesaplanmis yuji bey atiyor
    Mesela bu fon son hafta 18 civari getirmis.
    Unutma yine fon sabit getirisi olmaz

7.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Ad mustafa fonun linkini atmis, o attigi linkin son 3 hanesi varya, istedigin fon koduyla orayi degistirip girebilirsin
    çok teşekkür ederim. fonu araştırdım ve almaya karar verdim bu gün bi miktar alıp takip edeceğim.

pair trade hakkında bilgi verebilir misiniz ? fon portföyünün %16 sı pair trade oluşturuyor denmiş. Tam olarak bilmiyorum cahilliğimi mazur görün öğrenmek için soruyorum.

8. GPG fonunun şeffaflığı sizin de dikkatinizi çekti mi ?

Fon yöneticisinin ve fonun twitter hesabı var. Fonun twitter hesabından günlük strateji açıklanıyor ve sorulara tek tek cevap veriliyor.

Bu şekilde hareket eden başka fonlar var mıdır ? Eğer varsa ismini alabilir miyim ?

Sayfa 621/1000 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •