Sayfa 726/1000 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Birgün geç başlansa alımlara iyiymiş
    Aynen. Grafikler de ara sıra yalan söylüyor üstadım. Şu dönemde doğru söyleyeni bulmak o kadar zor ki! Bankalara gelen satışlara bakaraktan sanki HALKB özelinde sümen altında bekletilen bazı yaptırım hazırlıkları var gibi. Yeni alım aralığı olarak 94.500 civarı uygun gibi duruyor.

2. Endeksin yükseleceği değerlendirmesi yaparak VIOP'ta yukarı yönlü pozisyon açanlar iyi zarar yazdılar. Biz burada % 1 eksiye bile tahammül edemezken vadeli işlem yapan bazı yatırımcılar masaya koydukları kapitali tamamen kaybettiler. Bu anlamda fon piyasasının her şart altında alternatifsiz olduğu gerçeği giderek belirginleşmekte diye düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    üstadım sepetinizde hangi fonlar var beni günceller misiniz? malum uzak kaldım biraz tcd den de zamanında çıkamadım bundan mütevellit cuma satış girdim ne olur ne olmaz diye kazancın yarısı gitti son bir haftada
    Üstadım bir süre beklemede kalmak iyi gibi gözüküyor işler düzelene kadar Bende IST ağırlıklı gidiyorum diğerleri biraz riskli şu an PPF bile olur şu aralar

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    soru şu üstadım kaçan kim 2 kelime mi? yerli mi yabancı mı?
    Yabanci kacsa dusus boyle kucuk olmaz
    Kacan yerliler

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Aslan biraz beni dinle, gpgyi tepe noktadan sattik, onumuzdeki hafta icinde girecegimi soyledim, biraz takipte kal
    He ciger sen oyle gpg mepege takil
    Senin neyine jale

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    He ciger sen oyle gpg mepege takil
    Senin neyine jale
    üstadım jalede misiniz hala? bir ara verdiniz mi?

7. Yuh.. : ) -4 .. panik satışlar başladı.. hisseli-tahvilli fonlardan kaçışa fırsat bırakmadı... mecbur biraz bekleyecez veya kol keseceğiz

8.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    Yuh.. : ) -4 .. panik satışlar başladı.. hisseli-tahvilli fonlardan kaçışa fırsat bırakmadı... mecbur biraz bekleyecez veya kol keseceğiz
    trump twit atmış yeni yaptırımlar yoldaymış

Sayfa 726/1000 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •