Sayfa 773/1000 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Günlük tahminlerimizi yapalım Tahminen GMA %0.37 (değerde çok fazla sapma olabilir dağılım raporundaki hisse oranı yarıya düşmüş bugün), GL1 %1.75 değer artışı ile günü tamamladı (Bu değerde de sapma olacak).
    GMA değer artışı %0.17, GL1 %1.65. Evet GMA'da dediğimiz gibi sapma çok fazla olmuş.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    lütfen dikkat
    TACİRLER PORTFÖY DEĞIŞKEN FON
    Son Fiyat (TL) 1,432605
    Günlük Getiri %2,6374
    Son 1 Ay Getirisi %-0,931144

ACTUS PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON)
    Son Fiyat (TL) 1,771485
    Günlük Getiri %2,7001
    Son 1 Ay Getirisi
    %5,427964
    bist 100 son bir ayda yüzde 0,50 civarı kazanç sağlamış. diğer fonlar önceki günkü kayıpların yarasını saramamış, tcd aylıkta dahi halâ ekside, actus ise dünkü hafif hasarı giderip artıya dahi geçmiş. bu tusunamiye tcd yerine actusta yakalanılmış olsa geçen haftaki artıları da sayarsak müthiş bir eser ortaya çıkarmış. adamlar resmen destan yazmışlar.
    yıllığa baktığımızda durum ne derseniz de, bist 100 yüzde 3 eksideyken actusun yıllık getirisi %44,3 olmuş. gerçi tcd getirisi yüzde 60 üzeri ama performansların tutarlılığı da önemli. yani son 6 ayda uçuşa geçip önceki 6 ayda uyumuş ise bu da olumsuz bence.
    Sağlam şirket gibi çıkarken çıkacak düşerken az düşecek düşemeyecek direnecek

Sizde benim gibi kıyas yapıyorsunuz her konuda kıyas yapmak iyidir beyni açar dün dediğim gibi bıst düşerse açığa satarsın viop vb short olursun kendini emniyete alırsın çıkacaksa da long olursun hemde elindekinle kazanırsın vs vs adamların umrunda değil bi portföy yapmışlar öyle bekliyolarrrrr aksiyon sıfırrrr bu işi iyi hakkıyla yapan fon yöneticileri hariç anladığımız yüzde 2-3 yönetim gideri nasılsa kesiyorlar vatandaş kazansa ne kaybetse ne

Benim şahsıma teknik temel analiz bilen piyasayı özellikle şirketleri araştırıp inceleyen biri için fon almak resmen intaharla eş değer hisse gibi anlık alıp satamadıktan sonra paramla adamların oyuncağı olduktan sonra bir anlamı yokki böyle profesyonelliği sevsinler yarın komple uçmayacağının garantisi nerede ben yapamıyorum al paramı demek bu

3. Dün gece açıklanan haberde şantaj montaj soruşturma olayını hukuktan anlayan içinde olan bilir bu zamana kadar niye olmadı zaten suyu çıkmıştı yıllardan beri, ekonomiyi piyasaları istediklerini yaptırmak için havuç sopa kullanıcaklar işte bulabildikleri her şeyi

Jd
    Bankalara getirilen aciga satis yasagina ne diyorsunuz

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Jd
    Bankalara getirilen aciga satis yasagina ne diyorsunuz
    enteresan şekilde dolar olumlu tepki vermiş gibi görünüyor şimdilik

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    enteresan şekilde dolar olumlu tepki vermiş gibi görünüyor şimdilik
    Dolar rengini 11.30 da uk da birlikte belli edecek

7. Viop-30 endex -%1.70 açılış yaptı ve 1 dakikada -%2 yi gördü kötü bir açılış yaptık

Bakalım kapanış nasıl olacak

C5-Mobile cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. EID - Son Fiyat (TL) 0,056807 Günlük Getiri (%) %1,6262

Zararın çıkmasına çok az kaldı. Bu belirsiz süreci gayet iyi yönetiyorlar.

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Aynen. Grafikler de ara sıra yalan söylüyor üstadım. Şu dönemde doğru söyleyeni bulmak o kadar zor ki! Bankalara gelen satışlara bakaraktan sanki HALKB özelinde sümen altında bekletilen bazı yaptırım hazırlıkları var gibi. Yeni alım aralığı olarak 94.500 civarı uygun gibi duruyor.
    Bankalarla ilgili gelişmeler beklentiler dahilindeydi. Piyasa bunun ne kadarını satmış göreceğiz. Hisse ağırlıklarında banka olmayan ya da oransal olarak az olan hisse fonlara dikkat etmek lazım. Banka yoğun fonlardan çıkacak paranın diğer hisse fonlara yönelme ihtimali var.

Sayfa 773/1000 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •