Sayfa 776/1000 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Dünde dediğim gibi önemli olan haftanın 2 yarısı ne olacak perşembe cuma bunlar düşüşün boyutunu yönü tayin edecek dünkü artı son 1 haftanın tepkisiydi.

Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Şuan eksi 1 toparladı ama bi kere piyasanın ayarı kaçtı ilk başta inanılmasa da kısa süreli düzelse de demoklesin kılıcı gibi durur artık tamamen işler düzelene kadar piyasanın üzerinde
    Uk acilmadan toparladi demek yanlis olur

Icimden birse ful sterline gir etrafi izle diyor ya bakalim...

4. Gpg hisse oranını baya artırmış. Pair trade ile birlikte toplamda %25'e yakın riskli varlık var şu anda. Bunda sonra borsa düşüş ve yükselişlerine daha fazla tepki vermesi muhtemel.

5.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Gpg hisse oranını baya artırmış. Pair trade ile birlikte toplamda %25'e yakın riskli varlık var şu anda. Bunda sonra borsa düşüş ve yükselişlerine daha fazla tepki vermesi muhtemel.
    demek ki fiyatların alım için uygun yerlere geldiğini düşünüyorlar ve yükseliş bekliyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Icimden birse ful sterline gir etrafi izle diyor ya bakalim...
    sanırım benjaminden vazgeçtiniz üstat?

7. dostlar sizden bir ricam olacak. geçen hafta yfv aldım iyi gider diye, bu üçüncü denemem, ne zaman alsam tırı vırı moduna geçiyor. şu an tefaştan alınabilen en uygun ppf hangisi acaba? işim gücüm bitti de yfv'nin keyfi ne zaman yerine gelecek te güzel getirecek diye mi bekleyeceğim. istikrar yok bir defa. ayrıca hangi şartlara göre getiri eğrisi etkileniyor o da belli değil. tek bildiğim, benim aldığım dönemlerde uykuya yattığı. hiç olmazsa satayım da en azından diğer alan dostlar kazansın.

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dostlar sizden bir ricam olacak. geçen hafta yfv aldım iyi gider diye, bu üçüncü denemem, ne zaman alsam tırı vırı moduna geçiyor. şu an tefaştan alınabilen en uygun ppf hangisi acaba? işim gücüm bitti de yfv'nin keyfi ne zaman yerine gelecek te güzel getirecek diye mi bekleyeceğim. istikrar yok bir defa. ayrıca hangi şartlara göre getiri eğrisi etkileniyor o da belli değil. tek bildiğim, benim aldığım dönemlerde uykuya yattığı. hiç olmazsa satayım da en azından diğer alan dostlar kazansın.
    Fibabank'ın ppf'i FIL. Öğleden önce aldığınızda öğleden sonra hesaba geçiyor.

Sayfa 776/1000 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •