Sayfa 821/1000 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    O zaman yeni alimda.tcd olmayacak,mac mi alalim

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Elindeki hisse portföyü önemli olan prim yapması gitmesi buda kısmet ve öngörü tabiki bıstle koreleler ama bazıları 2 katına yukarı bazıları 2 katına altında endeks üstü kalabiliyor mu ben ona bakarım çıkış ve düşüşte ben 2 fonun portföyünü yakından takip ediyorum günlük canlı borsada bakıyorum önceden beğendiğim tcdd ydi 1 aydan beride özelikle son 15 gün accc

tccde 1.52 den 1.40 geldi diğer fonlar 1.52 yi bile deldi çoğuda 1.45 lerde tcdd üzerinden anlatırsak tccd tek kaybettiren hisse fon bugün ve son 10 gün bazında en kötü performans

Diyorum ki dua etsinler anlaşma oldu yoksa tcdd 1.30 gelmişti dün bugün elindeki hisse portföyünün çoğu şişmiş hisseler bazı hisslerden o kadar nasıl alabilmişler hayret demekki satsan satamazsın demekki ortaklık var ayaklar ben bu ayki portföyü görünce zaten şaşmıştım biz alsak 10 taban olur o kadar hisseyi vatandaştan sökmek için kaç yıl beklettiklerini bilirim

2.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Elindeki hisse portföyü önemli olan prim yapması gitmesi buda kısmet ve öngörü tabiki bıstle koreleler ama bazıları 2 katına yukarı bazıları 2 katına altında endeks üstü kalabiliyor mu ben ona bakarım çıkış ve düşüşte ben 2 fonun portföyünü yakından takip ediyorum günlük canlı borsada bakıyorum önceden beğendiğim tcdd ydi 1 aydan beride özelikle son 15 gün accc

tccde 1.52 den 1.40 geldi diğer fonlar 1.52 yi bile deldi çoğuda 1.45 lerde tcdd üzerinden anlatırsak tccd tek kaybettiren hisse fon bugün ve son 10 gün bazında en kötü performans

Diyorum ki dua etsinler anlaşma oldu yoksa tcdd 1.30 gelmişti dün bugün elindeki hisse portföyünün çoğu şişmiş hisseler bazı hisslerden o kadar nasıl alabilmişler hayret demekki satsan satamazsın demekki ortaklık var ayaklar ben bu ayki portföyü görünce zaten şaşmıştım biz alsak 10 taban olur o kadar hisseyi vatandaştan sökmek için kaç yıl beklettiklerini bilirim
    artı yüzde 10 stopajıda var heni değişkendi değişen bişey borsa göçerken anında değiştiryolarmış günlük binli 10 binli işlem gören tahtaları nasıl değiştirecen komik anında şurada geçen ay borsada benim takip ettiğim hisselerden yüzde 100 yapan oldu en azı 20 30 ort 50 tcdd aynı yerde 40 45 gün önceye göre boşuna para ve zaman kaybı

3. dolar 76 otomatik pilota bağladı bugün borsanın eksisini kapama günü

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    O zaman yeni alimda.tcd olmayacak,mac mi alalim

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    11.30 a kadar birsey alinmaz

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    11.30 a kadar birsey alinmaz
    Aynen öğlene kadar baksınlar açılış çok sert olacak dolar çakıldı akşamdan belliydi

Webster kardeş tcdd hisse fon piyasa yorumlarına ne diyorsanız isterseniz yapmıyım rahatsız olan varsa tcdd nin portföyünün yüzde 6-7 hatta yüzde 10 yapması lazım açığı kapamak için bugün sert yükselişte düşerken 5.52 düşmüştü bi günde

Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Aynen öğlene kadar baksınlar açılış çok sert olacak dolar çakıldı akşamdan belliydi

Webster kardeş tcdd hisse fon piyasa yorumlarına ne diyorsanız isterseniz yapmıyım rahatsız olan varsa
    Tum yorumlarinizin altina imza atarim
    Su ortamda tcd ye girmek akil kari degil
    Bist yuzde 1 arti yaptigi gun dahi eksi yapan fon bugun dahi eksi yaparsa sasmam

Benim gorusum enaz 1 hafta hisse yogun fonlara girmek gerekli...

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    [QUOTE=sevinen;3820911]
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku

hedefi 5,65 ise tobo değil obo dur üstat o zaman o. tobo yukarıyı hedefler.
    görünen obo zaten.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tum yorumlarinizin altina imza atarim
    Su ortamda tcd ye girmek akil kari degil
    Bist yuzde 1 arti yaptigi gun dahi eksi yapan fon bugun dahi eksi yaparsa sasmam

Benim gorusum enaz 1 hafta hisse yogun fonlara girmek gerekli...
    Aynen teşekkür ederim benim burda yorum yapmamın bi karı aslında zaman kaybı ama insanlar faydalansın yüzde 10 bide stopajı var küllüm zarar gidip kendin senet alsan en baba kurumda binde 2 ee hisse yoğun fonlar varken seni kim alsın ben güç endeksine bakarım hisselerde fonlarda güçlü endeksin üstünde mi getirisi yani alıcılı mı satıcılı mı en ufak bişeyde kayıyorsa ya endeks sağlam kaysa çöktü gitti şuanki portföyü berbat fonun düzeldiğini güçlü durduğunu görmek lazım ilk zaman mayısta güzel portföy yapıp gelmişler buraya geçen ayda söyledik ya sonra elindeki çoğu hisse getiri sağlamış sağlıyacağı kadar ve şişmiş değişim gerek onun içinde 45 günden beri patinajda iyiki anlaşma oldu yoksa halleri duman verdiği güven sıfır şu durumda bana bıstın toparlaması için dua etmekten başka çare yok tcdd ciler için

Sayfa 821/1000 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •