Sayfa 847/1000 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Valla sizin TCD(D) yazılarınız yüzünden artık trene de binemiyecem, fobi oluştu TCD(D)'ye karşı bende.

Webster önce doları, sonra FIL'i sonra da TCD'yi çökertti, o neredeyse aksi istikamete gidilmesi lazım.
    Şimdide accc ye koşuyor herkes aman dikkat en başta webster kardeş burada ne yazılsa fon girişi patlıyor tekere çomak sokmayalım bugün zaten marmaray tcdd raydan çıkmış kazlıçeşmede

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    O nedir?
    98500 sabiti gibi birşey olmuş bugün.

Hayra alamet birşeymi?
    Kısa vade rahat olun orta vade için geçen haftalardaki SP düşüşüne bakabilirsiniz orada olanın bir benzeri gibi

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    FPK vardi FIL'in kardeşi onu deneseydiniz
    fpk eksiydi haftaboyu dün hariç herhalde bugün patlamıştır filin kardeşi

4. Yfv fonun getirisini görebilen var mı arkadaşlar?

5.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bende hisse çok üstadım. BAGFS, TURGG, HLGYO, KERVT, ODAS, DOHOL. Her telden.
    Merak edene. Bugün portföye AKSEN eklendi. Alıntıdaki bold & altı çizili hissemiz total sıralamada 2 nci gördüğünüz gibi. Aloo ! EID yöneticisi gençler, sesim geliyor mu ?

6. Detaylı baktım anca şimdi alarko ciddi düşen tek büyük hisse olarak bıstte bugün yüzde 4 eksi yerine diğer hisseler gibi en az 4 artı olabilseydi tcdd fonu 6-7 artı yazabilirdi bugün ve açığı kapatırdı haftalık olarak

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Merak edene. Bugün portföye AKSEN eklendi. Alıntıdaki bold & altı çizili hissemiz total sıralamada 2 nci gördüğünüz gibi. Aloo ! EID yöneticisi gençler, sesim geliyor mu ?
    Tebrikler gördüm projeyi, aksen için afrika yatırımları iyi gibi inş düzelir enerji işi baya kötüydü malum ülkemizde

8.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    veyseli sattınız demek

malesef öyle oldu. Aslında kendisiyle çok yapıcı diyaloğumuz olmuştu. Güven vericiydi. Ama fonu kendisi yönetmiyor ama tanıtımı etkilemişti beni. Geçen hafta satmamın sebebi ise tamamen amerikayla olan gelgitlerdi. Veyselimi faysalımı bu gün tekrar satmamın sebebi ise birkaç gündür yaptığım sabah değerlendirmelerimde zaten aniaşıldı. şu ara performans düşüşü var, dileğim en kısa zamanda toparlamaları, umudunm da bitmiş değil.

Sayfa 847/1000 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •