Sayfa 862/1000 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Kapasitesi doludur.
    Dün de ben vk11 alamadım
    Doluluk oranı %1 gözüküyor.

https://www.fonbul.com/FonBulPlus/Ya...yatTablosu/TPF

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Paylaşılacak tabi
    Ama görünen köy klavuz istemez, altına hücum gibi o fona hücum başlayınca işin cılkı çıkıyor.

Yukarıda bir arkadaş söylemiş, burada emek harcayıp paylaşım yapan arkadaşlar var.
    Fonların efendisi sn admustafa gibi birisi, nereye girerse oradan çıkılması gereken sn webster gibi bir arkadaşımız var.Tablolar yapıp paylaşan sn kartal var, fon listelerini yapan sn yuji var.
    Biz bize paylaşılsa sorun yok
    Ama şurayı üye bile olmadan okuyan hiçbir katkısı olmayan binlerce kişi var.
    Burada şu çok iyi dediğiniz anda o binlerce kişiden 100 tanesi o fona saldırsa iş bitiyor zaten.
    Whatsapp falan demeyin sn webster kızar o işe.

Çözüm ne olur bilemiyorum.
    Çözümü varsa bilen söylesin.
    Aynı kanaatteyiz Ben tahta yapsam spek olsam direk buraya gelirim boşaltmak için 100 ler belki binler takip ediyor böyle hazine kolay kolay bulunmaz söyledikten sonra tepeye yakın alan kazansa ilk başta sonra kat fazlası gelir bizde çakar gideriz biz hisse operasyonu da çok gördük bıstte onun için burada fonlar millet görmesin doğal olarak kazandıran sürü psikolojisi olarak bizim toplum paraya tapar parayı her şeyden çok sever onun için zayıf noktasıda bu

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Telegram gibi bişi vaa diyorlar
    face grubu olsa kolay açık kapalı gizli var açığı herkes görebiliyor kapalıyı sadece üyeler gizli ise aramalarda bile çıkmıyor

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Deneyeyim Pazartesi bakayim ne olacak

5. İngiltere parlementosu Brexit anlaşmasını onaylama sürecini erteledi
    YPG'nin tam olarak çekilip çekilmeyeceği belirsizleşti.

Haftaya kara bulutlar geri dönebilir dikkat.

6. Bugün GL1 performansını yılbaşından itibaren gün gün karşılaştırdım endeks düşerken düşmüş yükselirken yükselmiş Tek numarası aradaki fark söz gelimi düşerken endeks kadar düşmemiş, yükselirken endeksten biraz fazla yükselmiş. %16 gibi fark oluşmuş böylelikle ACC biraz fazla ayrışmış son dönemde de gördüğümüz üzere ama onunda numarası bu sene başlamış sanırım

7.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    face grubu olsa kolay açık kapalı gizli var açığı herkes görebiliyor kapalıyı sadece üyeler gizli ise aramalarda bile çıkmıyor
    Face belli bir noktadan sonra sıkıyor Burası güzel bence bir fon getiri anlamında pozitif ayrışıyorsa portföy büyüklüğünün artmasının önüne geçilmesi zor. Nasıl ki borsa çok yükselmişse herkesin borsaya hücum etmesi kaçınılmazsa fonda da böyle. Biz yüksekten alıp düşükten satma huyumuzdan vazgeçmeliyiz. Düşükken toplayıp yükselince satsak çok güzel olacak herşey

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Deneyeyim Pazartesi bakayim ne olacak
    TCD'de dağılımında da var bu fon. TCD alırsanız da dolaylı da olsa sahibi oluyorsunuz

Sayfa 862/1000 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •