Special Days Image
Sayfa 870/1000 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,953 - 6,960 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Avrupa komple karışık.

Katalanlar 500bin kişi ile protesto ediyorlar.

İngiltere brexit ten dolayı hergün protesto oluyor, giderek şiddetleniyor.

Fransa da sarı yelekliler her an patlamaya hazır bomba tekrar.

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Brexit olayi bistte olumsuz etki yaratmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Onu bunu boşverde sana söylediğim kağıdı fırsatta düşmüşken aldın mı ?
    Bak o fiyata düşmezdi bu suriye mevzusu fırsat yarattı
    Hangi hisseydi üstat? Dikkatimizden kaçtı galiba

3. Şimdi ben fonların içindeki hisseleri incelediğim zaman bazı hisseleri beğenip bazılarını beğenmiyorum.
    Temel sıkıntı bu zaten. Beğenimize uygun fon arayışı aslında kendimizi aramaktan farksız bir şey. Yahu biraz da başkalarının stratejisine yatır parayı, bugüne kadar kendi stratejinle zaten istediğin noktada değilsin. Cık, ıı, olmaz, beğenmedim.

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Temel sıkıntı bu zaten. Beğenimize uygun fon arayışı aslında kendimizi aramaktan farksız bir şey. Yahu biraz da başkalarının stratejisine yatır parayı, bugüne kadar kendi stratejinle zaten istediğin noktada değilsin. Cık, ıı, olmaz, beğenmedim.
    İyi diyor güzel diyorsunuz sizde kendi beğendiğiniz fonu almadınız mı ?

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İyi diyor güzel diyorsunuz sizde kendi beğendiğiniz fonu almadınız mı ?
    Ben de onu diyorum üstadım. Fonun portföyünde, kendi kişisel portföyümde olan hisseler var mı ona bakıyorum. Ne anladım bu işten.

6. Hatta biraz daha karmaşık -ve giderek ivmelenen- bir etkileşimden bahsedeyim. Aldığım Fonun performansı beklentilerim dahilinde gerçekleştikçe yavaştan yavaştan fondaki hisseleri alıyorum gibi bir durum var sanki. Bende yalan yok AKSEN'i sırf EID portföyünde var diye aldım. Ha temel, teknik ve takas + fiyat kombinasyonu yönünden de uygun gördüm o ayrı ancak bunca hisse içerisinden neden o sorusunun cevabı bu bahsetmiş olduğum ve yeni yeni deneyimlemeye başladığım etkileşim türü açıkçası. Hayırlara vesile olsun.

Ortalik karisik diye surekli ppf de kalmak yerine ,aylik vadeliye baglar gecerim.kafam rahat olur.fon isi risk isidir , tcd yi bir kisim biraktigim gibi ,obp dede kaldim.eksi yi gore gore.hepten karisiksa dollar alip ustune yatip ,baska islere bakalim

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sn maydonozcu'nun 12.8 sınırı mantıklı geldi sanki. Yani eğer böyle olursa bari oraya kadar borclanma fonunda durmak geliyor aklıma. Ama mevduat konusu..faizler çok beter , hele gerçek enflasyon % 30'lardayken bu nasıl olacak bilemiyorum hiç. %50 mevdattayim bu arada. Hani kalan kisim, öteki zararı sübvanse eder düşüncesiyle forum sayesinde bunu biraz basarabildim. Ama 12.8 sonrası için fikrim yok hiç.
    Döviz mantıklı gibi belki.

Sayfa 870/1000 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •