Sayfa 925/1000 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GL1'de ay sonuna doğru dağılımla aradaki fark açılıyor o yüzden tahmin etmiyorum Birde ay başından bu yana 8 milyonluk giriş olmuş fona. Bende %72 gözüküyor hisse oranı TEFAS'ta %86 arada %14'lük fark var
    Evet, GL1 portföy içeriğini diğerlerine kıyasla daha sık değiştiriyor sanki, değil mi ?

2.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Evet, GL1 portföy içeriğini diğerlerine kıyasla daha sık değiştiriyor sanki, değil mi ?
    Evet genelde 2-3 banka oluyor ama GARAN porföyün hiç değişmeyeni diğerleri değişiyor genelde

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bayan arkadaslarimizi kirabilirsiniz ustadim. Onlar bizlerin her seyi. Evvela analarimiz bayan.
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Ben o işi bıraktım artık Kartal üstadım. Fon yöneticisi karısıyla kavga etmiş ya da kadın olup regl günüyse başka, normal günlerde bambaşka geliyor.
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Hisse senedi dışındaki varlıkları da etken olabilir, ama ağırlıkla gün içi işlemlerden kaynaklanıyordur. Fona para girişi ve çıkışı da etkiliyor diye konuşmuştuk. Portföy içeriği sadece fikir veriyor, kabaca bir tahminde bulunuyoruz ama, sonuç da ortada.
    daha önce de yazdığım gibi sözüm en başta kendime olmak üzere yaklaşık bir aydır farklılıklar oluşunca hemen o fonu yerin dibine sokup ertesi hafta tekrar göklere çıkardıktan sonra yine yer ve gök arasında hızlıca dolaştırıyoruz. onca çabaya rağmen de gün içinde ertesi güne dair sağlıklı tahmin de yapamıyoruz. şu durumda hangi tür fon tercih edeceksek aylıktan başlamak üzere 3, 6 ve yıllık getirilere bakarak uygun gördüğümüz iki üç fona eşit şekilde yatırım yaparak ya nasip demek ve fonlarda anlık işlem de yapamayacağımıza göre hisse yatırımcısı gibi anlık olarak borsa izlemeden işimize gücümüze bakmak, yapılabilecek en doğru şey gibi geliyor bana. bol kazançlar dilerim.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sn yuji tamam *0.9 silince mk 272 oldu doğru hale geldi.
    Ama sizin tablolardaki formulüde düzenlemeniz gerekecek hisse yoğunlar için.
    Tablolarda bugün ACC 244 gözüküyor ama 272 olması lazım.
    İş çıkardık size ama
    haklıymışsınız hata varmış. düzettim
    teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Üstad nerelerdesiniz ? Yazılarınızı özledik

7. Arkadaşlar rica etsem şu Excel tablosunun son halini grubumuz ile de paylaşabilir misiniz?

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    daha önce de yazdığım gibi sözüm en başta kendime olmak üzere yaklaşık bir aydır farklılıklar oluşunca hemen o fonu yerin dibine sokup ertesi hafta tekrar göklere çıkardıktan sonra yine yer ve gök arasında hızlıca dolaştırıyoruz. onca çabaya rağmen de gün içinde ertesi güne dair sağlıklı tahmin de yapamıyoruz. şu durumda hangi tür fon tercih edeceksek aylıktan başlamak üzere 3, 6 ve yıllık getirilere bakarak uygun gördüğümüz iki üç fona eşit şekilde yatırım yaparak ya nasip demek ve fonlarda anlık işlem de yapamayacağımıza göre hisse yatırımcısı gibi anlık olarak borsa izlemeden işimize gücümüze bakmak, yapılabilecek en doğru şey gibi geliyor bana. bol kazançlar dilerim.
    evet ,zaten gundem normale dondu ,ulke kendi iç sorunlarına dondu artık

Sayfa 925/1000 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •