Sayfa 958/1000 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    TPF alımlara kapatılmış
    Almak için boşuna uğraşılmasın,
    Bir arkadaşın Tacirlerden aldığı bilgi bu yönde

Galiba sistem alım emrinizi kabul ediyor ancak paranız ertesi gün işlemsiz iade ediliyormuş
    temizinden bir gün değerlendiriyorlar o zaman parayı

2. Geçen hafta 3 gün denedim.ayrı gün saat 13 de fon alış iptali diye geri geldi.aynı gün para iade oluyor

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Mert Eral seni arıyor:
    GPG yeni mezun elemanmı arıyor😀
    Bu da güzel.

4.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Geçen hafta 3 gün denedim.ayrı gün saat 13 de fon alış iptali diye geri geldi.aynı gün para iade oluyor
    O gün için saat kaçtığından PPF dışı seçenek bırakmıyorsa o da kötü
    Olması gereken alım emrini baştan kabul etmemesi olmalı
    TEFAS bunu çözmeli bence

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    GPG yeni mezun elemanmı arıyor😀
    Bu da güzel.
    Bu duruma Eral Bey şöyle bir açıklama getirebilir. Fon giderini düşük tutmak için deneyimli elaman yerine daha ucuz yeni eleman alıyoruz. Bu durum daha düşük gider olduğu için fon getirisine olumlu yansıyacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Paylaş seçeneğinden bağlantıya sahip herkes görüntüler seçeneğini seçip bağlantı linkini alıp buraya attığınızda herşey hallolur gibi geliyor bana üstadım
    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Öyle yaptım üstadım. İlk tablodaki Günlük Getiri hanesini copy & paste ile diğer sayfada bulunan yere güncel olarak yapıştıralım dostlarım. Şahsen ben rakam yerine grafiksel görselleri daha çok tercih ettiğim için hemen alttaki grafikte yaptığınız bu değişiklikler kendiliğinden güncellenecek. Dileyen arkadaşım takip ettiği fon kodunu değiştirebilir, yapacağınız bu değişiklik diğer tabloda otomatik olarak güncellenecek. Ortalama getiri verisi tablodaki tüm fonlar üzerinden eşit ağırlığa dayalı olarak hesaplanmakta. Buradaki formülleri sayın yuji'nin daha önce gösterdiği şekilde güncelleyebilirsiniz. Umarım sayın dostlarıma yararlı olur. Hiç bir excel bilgim olmadan, büyük çoğunluğu buradaki paylaşımlardan edindiğim bilgilerle yapılmış amatör bir çalışma olarak görmenizi bilhassa rica ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Öyle yaptım üstadım. İlk tablodaki Günlük Getiri hanesini copy & paste ile diğer sayfada bulunan yere güncel olarak yapıştıralım dostlarım. Şahsen ben rakam yerine grafiksel görselleri daha çok tercih ettiğim için hemen alttaki grafikte yaptığınız bu değişiklikler kendiliğinden güncellenecek. Dileyen arkadaşım takip ettiği fon kodunu değiştirebilir, yapacağınız bu değişiklik diğer tabloda otomatik olarak güncellenecek. Ortalama getiri verisi tablodaki tüm fonlar üzerinden eşit ağırlığa dayalı olarak hesaplanmakta. Buradaki formülleri sayın yuji'nin daha önce gösterdiği şekilde güncelleyebilirsiniz. Umarım sayın dostlarıma yararlı olur. Hiç bir excel bilgim olmadan, büyük çoğunluğu buradaki paylaşımlardan edindiğim bilgilerle yapılmış amatör bir çalışma olarak görmenizi bilhassa rica ederim.
    Emeğinize sağlık güzel bir çalışma teşekkürler paylaşım için üstadım.

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Burada çokça konuşulan 40 gün yaşamıyor
    Sırada kim var bakalım
    Aklımda gidici gibi duran bir iki fon varda söyleyip milleti strese sokmayayım şimdilik😊
    bundan sonra burada konuşulan fonu almamayı harbiden düşünmeye başladım. paylaşım iyi güzel de, bir şeyin reklamı oldumu ondan hayır gelmiyor. hafta başı acc fon değeri on milyonken şu an 15 milyonu geçmiş, yatırımcı sayısı da artmış. bu şekilde hücuma uğrayan fon, illa ki yalpalıyor, bu anlaşıldı. bundan sonra karar verirken bu durumu göz önünde bulunduracağım. hiç bir şey yapamasam piyasa ucuzladığında endeks fonu alıp direnç seviyelerinde satarım daha iyi gibi

Sayfa 958/1000 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •