Sayfa 997/1000 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,969 - 7,976 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by Reew Yazıyı Oku
    Endeks uçarken 0.4, 0.2 getiren Acc'nin son durumuna istinaden bugün %-0,6, %-1'lere hazırladım kendimi, Umarım yanıltır!
    Bunu defalarca yazdim.
    Bakin trump yine tehdit etmis
    Kotu bir durumda enaz etkilenecek acc dir
    Ayrica gorursunuz haftaya herkec acc yi ovmeye baslar

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    HTT bugun 1.5 civari yapacak
    Belediye ustad bakarmisin tutturduk mu?😃

3. Maalesef 0,24 görünüyor

4.  Alıntı Originally Posted by Reew Yazıyı Oku
    E
    ndeks uçarken 0.4, 0.2 getiren Acc'nin son durumuna istinaden bugün %-0,6, %-1'lere hazırladım kendimi, Umarım yanıltır!
    dostum aslında aynı şeyleri düşünüyoruz çünkü aynı nefsi taşıyoruz. Geçen hafta endeks yüzde beş düşünce acc sadece 2,40 düşüp ertesi gün endeksin 1 civarı arttığı günde yüzde üçe yakın artıp türbülanstan etkilenmemişti. Yıllıkta tcd'nin ardından 2. Getiriyi sağladı acc. Ama bu hafta resmen sürüngen moduna geçti. Biz de bunu yeni aldığımızdan dolayı bu haftaki ralliyi kaçırınca ister istemez moralimiz bozuldu. inşallah şu ortamda güzel bir getiri sağlayıp yüzümüzü güldürür.

5. Hafta sonu TIV MK 22.07

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bunu defalarca yazdim.
    Bakin trump yine tehdit et
    mis
    Kotu bir durumda enaz etkilenecek acc dir
    Ayrica gorursunuz haftaya herkec acc yi ovmeye baslar
    dostum aslında yerden göğe kadar haklısında, tam biz bunu alıp bu hafta sürüngen moduna ister istemez kızıyoruz. En dandik fonlar dahi fırlarken şu durum, hayal kırıklığına yol açtı. Aslında biz değil, sen haklısın ama ah şu nefsimiz var ya, bizi isyan ettiriyor. Sağlık olsun diyorum ve bundan sonra hiç bir fonu övmüyorum, yermiyorrum da. Bundan sonraki sıtratejim bu. çünkü her iki durumda da aşırıya kaçıyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hafta sonu TIV MK 22.07
    YHT 25,50 haftasonu.

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dostum aslında aynı şeyleri düşünüyoruz çünkü aynı nefsi taşıyoruz. Geçen hafta endeks yüzde beş düşünce acc sadece 2,40 düşüp ertesi gün endeksin 1 civarı arttığı günde yüzde üçe yakın artıp türbülanstan etkilenmemişti. Yıllıkta tcd'nin ardından 2. Getiriyi sağladı acc. Ama bu hafta resmen sürüngen moduna geçti. Biz de bunu yeni aldığımızdan dolayı bu haftaki ralliyi kaçırınca ister istemez moralimiz bozuldu. inşallah şu ortamda güzel bir getiri sağlayıp yüzümüzü güldürür.
    Üstadım gözden kaçırdığınız nokta eğer endeks düşerken kazandırmaya devam ediyorsa fon içeriğinin endekse korelasyonu yoktur. Haliyle endeks yükselirken o fonun endekse paralel yükselmesini beklemek için biraz fazla iyimser olmak lazım.

Sayfa 997/1000 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •