Sayfa 871/1000 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,961 - 6,968 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Hatta biraz daha karmaşık -ve giderek ivmelenen- bir etkileşimden bahsedeyim. Aldığım Fonun performansı beklentilerim dahilinde gerçekleştikçe yavaştan yavaştan fondaki hisseleri alıyorum gibi bir durum var sanki. Bende yalan yok AKSEN'i sırf EID portföyünde var diye aldım. Ha temel, teknik ve takas + fiyat kombinasyonu yönünden de uygun gördüm o ayrı ancak bunca hisse içerisinden neden o sorusunun cevabı bu bahsetmiş olduğum ve yeni yeni deneyimlemeye başladığım etkileşim türü açıkçası. Hayırlara vesile olsun.
    Hayırlı olsun ne diyelim Bende portföy içeriği benim tercihlerime uygun ve uzun süreli performansı da diğer fonlara nazaran daha iyi olduğu için aldım Fakat kısa süreli performans noktasında pek umduğum gibi olmadı. Bakalım deneyimledikçe göreceğiz doğru yolu

2. Tcd fonun taşıdığı hisseleri bilen var mı

3.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Tcd fonun taşıdığı hisseleri bilen var mı
    Şu an aşağıdaki dağılımdan farklı olabilir. En son dağılım raporuna bakarak genelde çıkarımlar yapılıyor.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/790679

diyanet cuma hutbesinde ateşkes temalı açıklamalar yapmış, fazla söze gerek yok ateşkesin devamlılığıyla ilgili.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    diyanet cuma hutbesinde ateşkes temalı açıklamalar yapmış, fazla söze gerek yok ateşkesin devamlılığıyla ilgili.
    Bu hafta gitmedim.
    Eyvallah.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Mert hala Webster'le aynı kişi olduğumuza inanıyor musun?
    Son düzenleme : jmk99; 20-10-2019 saat: 16:58.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Mert hala Webster'le aynı kişi olduğumuza inanıyor musun?
    Evet asılı sensin çakması webster

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Evet asılı sensin çakması webster
    Evet bildin
    Ben cakma jmk yim
    Ne zeka valla bravo
    Desifre olduk emmi napacaz

Sayfa 871/1000 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız