Sayfa 586/1000 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Tzt de eksi getiri görmemisdik onuda gorduk!
    valla nasıl başardılar bravo. !!!
    Aylık getiri her şeye rağmen fena değil.
    Daha da yüksek getirmesini de beklerdim ama olmadı.

2. GPG ve OBP aylık getirileri düşüyor. Eğer böyle devam ederlerse aylık getiride %2 altına inecekler gibi gözüküyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Açıklansa da baksak hisse fonların fon dağılımına dediğiniz gibi fon dağılımına portföye uygun hareketler olmuyor son zamanlarda ay sonuna doğru büyük oranda değişmiş oluyor demekki
    Yarın gelir fon dağılım raporları üstadım artık görürüz neler var fonlarda birkaç gün rahat ederiz

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yarın gelir fon dağılım raporları üstadım artık görürüz neler var fonlarda birkaç gün rahat ederiz
    Naçizane.. Özellikle hisse yoğun fonların aylık portföy dağılım raporlarını KAP'tan indirip pozisyonlarında yaptıkları değişikliklerle izledikleri stratejiyi bir nebze olsun görmek mümkün olabilir üstadım. Ben 1-2 fon için başladım çalışmaya, fırsat buldukça geçmişe doğru gideceğim, şöyle en az 1 yıllık. Hangi endekste, ne almış ne satmış kar mı yoksa zarar mı ettirmiş vs. Aslında bu verilerin vücut bulmuş hali TEFAS'taki getiri bölümünde var ama olsun, içim rahatlasın o bakımdan.

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GPG ve OBP aylık getirileri düşüyor. Eğer böyle devam ederlerse aylık getiride %2 altına inecekler gibi gözüküyorlar.
    sayın admustafa elimde bir miktar var istikrarlı kalp çarpıntısı yapmayacak ve mevduat üstü getirecek hangi fonu önerirsiniz. GPG düşünüyorum ama bugün emir versem yarın alacak ve araya hafta sonu girecek hafta sonu getirisinden de emin değilim gpg önerirmisniz ve bugün mu veya pazartesi günü mü almamı önerirsiniz tşk

6. tabi diğer tüm forumdaşlarında önerisini almak isterim doğru karar vermek istiyorum tekrar başka bir fona kaydırmak 1 haftaya mal oluyor

7.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Onun için ben genel yorum yapmaya mecbur kalmadıkça direk fon ismi kartal arkadaşımız gibi telaffuz etmemeye çalışıyorum zaten günlük getirilere herkes zaten bi şekilde bakıyor ya da özel mesaj atılabilir bişey sorulacaksa söylenecekse bakın kara çocuk işi çözdü yorum bile yapmıyor artık galiba öyle yapmak lazım
    kara çocuğun neti bitmişti sonra 2 gün girdi ama birilerine küstü tekrardan sağlıcakla kalın dedi en son cafede bilginize.

8.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    tabi diğer tüm forumdaşlarında önerisini almak isterim doğru karar vermek istiyorum tekrar başka bir fona kaydırmak 1 haftaya mal oluyor
    Önerim şudur; fon portföyünüzün belli bir kısmı valörsüz PPF olsun. Mesela % 20. Yukarıdaki sorunu tamamen aşacaksınız.

Sayfa 586/1000 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •