Sayfa 670/1000 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    GMA lutfetmiş... : ) son 3 günlük kaybı % -1,65
    Telafi edeceğini umalım kısa zamanda

2.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    Aynen... Bunun nedeni -kendi adıma- temkinliliği unutup gaza gelmekten başka bir şey değil.
    çoğumuz aynı durumdayız aslında. yaşadıklarımızdan ders alıp nefsimize de dur diyebilirsek bundan sonra daha rahat ederiz

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    çoğumuz aynı durumdayız aslında. yaşadıklarımızdan ders alıp nefsimize de dur diyebilirsek bundan sonra daha rahat ederiz
    Aynen... Mesele kritik (özellikle her şeyin güllük gülistanlık gittiği) dönemlerde bu cümlenizi uygulayabilmek. Dayakları yedikçe akıllanacağımızı ümit ediyorum : )

4. Tcd -1.5738 düşmüş. Böyle bir ortamda başarı sayılır bence. Endeks düşüşlerinde gene sağlam durmaya devam ediyor. Şu Ekim ayı bitsin Tcd'ye geçeceğim...
    Bu arada YFV fon bir aylık ve altı aylık getirilerde GPG'nin önüne geçmiş. 3 aylık da yakalamak üzere. Eral Bey pair trade işini bırakıp kira sertifikası alsa daha başarılı olurmuş

TGE doviz ve tahvil.yukari harektlerde iyi fon.dun degiskenlerin bir kismini satmistim.duruma gire buna yada ppf ye gececegim

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. EID - Son Fiyat (TL) 0,057904 Günlük Getiri (%) %-1,3997

*
    İlk parti alım yapıldı.

7.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    Aynen... Bunun nedeni -kendi adıma- temkinliliği unutup gaza gelmekten başka bir şey değil.
    Hakikaten şu gaza gelme durumu başa dert açıyor. Akmasın, damlasın yeter demeye döndüm yine. Arada bir şeytan dürtüyor alıyoruz sonra aman yandık bittik deyip satıyoruz...

8.  Alıntı Originally Posted by Dollar Yazıyı Oku
    Hakikaten şu gaza gelme durumu başa dert açıyor. Akmasın, damlasın yeter demeye döndüm yine. Arada bir şeytan dürtüyor alıyoruz sonra aman yandık bittik deyip satıyoruz...
    Evet... Ekonomi bilimi bireylerin rasyonel düşündüğünü var sayar ama alakamız yok...

Sayfa 670/1000 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •