Sayfa 428/1000 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Bu IST fonunu satınca, para ne zaman hesaba geçiyor. Örneğin, saat 22"de satsam ne zaman geçer, sabah satsam ne zaman geçer ?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Fark etmez 13:30 öncesi emirler 14:20 gibi hesaba geçer.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    İkiside aynı zamanda yani 14.30 gibi geçer

Ama bilmeyenler olabilir diye söyleyeyim ki arada miktar olarak büyük fark olur.
    22'de satarsanız cuma fiyatından satar
    00'dan sonra satarsanız yarınki fiyattan satılır.
    Yanlış biliyorsunuz, emir verilen tarihi değil gerçekleşme zamanındaki fiyatı baz alır sistem.
    Yani şimdi de verse yarın sabah da verse aynı değişen bir şey yok.

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Yanlış biliyorsunuz, emir verilen tarihi değil gerçekleşme zamanındaki fiyatı baz alır sistem.
    sildim di zaten

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bir ilave yapayım TEFAS fonlarında belirli saatler içerisinde emir verebiliyorsunuz diye biliyorum Şu an emir verilirse gönderilmeyecektir sisteme diye düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bir ilave yapayım TEFAS fonlarında belirli saatler içerisinde emir verebiliyorsunuz diye biliyorum Şu an emir verilirse gönderilmeyecektir sisteme diye düşünüyorum
    Bankalar çoğunlukla izin vermiyor işlem saati dışında Emir girişine. Ama bazı aracı kurumlar 24 saat emir alıp işlem saatinde Tefaş'a aktarıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Alıyor emir şuan

7.  Alıntı Originally Posted by Semadirekppf Yazıyı Oku
    Bankalar çoğunlukla izin vermiyor işlem saati dışında Emir girişine. Ama bazı aracı kurumlar 24 saat emir alıp işlem saatinde Tefaş'a aktarıyor.
    Ben çalıştığım aracı kurumda da gönderemiyordum işlem saati dışında. O yüzden de çok kesin konuşmadım her kurum ayrı bir uygulama yapabiliyor diye.

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ben çalıştığım aracı kurumda da gönderemiyordum işlem saati dışında. O yüzden de çok kesin konuşmadım her kurum ayrı bir uygulama yapabiliyor diye.
    Doğrudur hocam. Osmanlı menkul 24 saat alıyor emir.

Sayfa 428/1000 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •