Sayfa 786/1000 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    yazdığı eksinin etkisi aldığı riske göre ölçülür ,hisse fonlarıyla karşılaştır
    mak abesle iştigal olur.
    ben son aylarda ppf'ye ayırdığım tutarı ara ara iş bankası kısa vadeli borçlanma araçlarında değerlendirdim. Mesela o gün tahvil faizleri düşüyorsa ppf'den kısa vadeliye geçtim. Yüzde 0,08, hatta bir günde 0,12 dahi yakaladığım zamanlar oldu. Yükseliş olduğunda da doğal olarak ppf'ye park ettim. Amabu kira sertifikasını öngörmek imkansız. Tamamen kafasına göre takılıyor. şu durum, beni gerçekten mutlu etti. 250 liraya güzel bir tecrübe satın aldım. Hayırlı ve uğurlu olsun. Diğer arkadaşlar da mutlı olup tecrübelerini iyi günlerde kullansınlar. çünkü bu günün kaybı, geleceğin kazancı olacak inşallah.

2. Yfv - 77 mk

Gpg - 32 mk

Okt +8 mk

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yfv'den benim de dilim yandı birkaç ay evvel üstelik ilk alışta valör de yok para boşta kalıyor, dengesizce getirileri var ppf kadar bile getiri sağlayamadım o günlerde benim de tövbe listemde ilk sırada asla almam kira sertifika fonu.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mert neden agresifsin
    Hala emmiyi ben zannediyormusun
    Webster ustad yavas yavas ogrenecek. Cok uzerine gitme genc cocuk.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    çok teşekkür ederim bu başarı, forumun başarısı aslında sizler sayesinde yani.
    Tebrikler sevinen kardesim. Ara ara merte de tiyo verirsen seviniriz.

Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dostlar sizden bir ricam olacak. geçen hafta yfv aldım iyi gider diye, bu üçüncü denemem, ne zaman alsam tırı vırı moduna geçiyor. şu an tefaştan alınabilen en uygun ppf hangisi acaba? işim gücüm bitti de yfv'nin keyfi ne zaman yerine gelecek te güzel getirecek diye mi bekleyeceğim. istikrar yok bir defa. ayrıca hangi şartlara göre getiri eğrisi etkileniyor o da belli değil. tek bildiğim, benim aldığım dönemlerde uykuya yattığı. hiç olmazsa satayım da en azından diğer alan dostlar kazansın.
    Kardes zamanlamayi cok iyi yapiyor ve soyluyorsun. Ama kendin uygulamiyorsun. Sirf seni takip ederek ben bile zarardan kurtuldum. Terzi kendi sokugunu dikemez olayi galiba.

7. Bakın burada o çok övdüğünüz ne yaptığını bilmediğiniz fon fonlar düşerken diğerlerinden fazla düşüyor çıkarken ise az şimdi millet çıkmak için birbirini eziyor kontrolsüz girdikleri gibi iyi yönetilen fonları tenzih ederek iyi yönetiliyor görünüp müşteride çekiyor olabilirler borsacı tabirinle gel gel demektir bu bence fon almak kumar oynamak gibi birşey paranı elin adamına teslim etmek artık ne çıkarsa bahtına sıfırda olabilir olursa ne diyebilirsin bugün 13 e kadar alış satış emri ver ya öğleden sonra bişey olsa yarına 2 güne 2 3 taban yüzde 40 60 eksi demek sen satana kadar o gün oluşan fiyat için oda taban olmayıp alıcı bulabilirlerse eskiden boşta duran para ya repo olurdu ya da likit fon alınırdı günlük valörü sıfır fonlar hariç gerisi hikaye o çok güvendiğiniz östler bile likit fon kadar getiriyor ama riski binbeşyüz sonuçta özel sektör borçlanması bunları alacağıma gider bistte istediğim şirkete ortak olurum veya mevduat likit fon ne yaptığımı bilirim

Tcd kasikla verip kepce ile aliyor,fazla ageresif fon.bugun persembe ,ya herru yada merru yapacam.

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 786/1000 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •