Sayfa 410/1000 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    OBP dengeli bir fon ve tahvil ağırlıklı %8-10 hisse'de taşıyor 1 yıllık performansı iyi valörünün 1 gün olması avantaj GPG ile başabaş son ay performansı olarak. İlerisi için aynı performansı sağlarmı bilmiyoruz tabi
    Teşekkürler değerli arkadaşım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Sn jmk99 k.bakmayın atlamışım, ben almadım ismini duyduğumdan beri bu fonu takip ediyorum. GPG'nin eksi yazdığı gün artı getirmesi benim dikkatimi çekmişti. çok büyük oynaklık yok. Anladığım kadarıyla eksiye düşmeyi sevmiyorlar bu da defansif olmaya itiyor fonu. Düşüş zamanlarının da güzel yönetilmiş yükseliş zamanında da şahitlik edersem jaleden çok soğudum(Gpg nin mayıs ayında yaşanan düşüşü gibi bir düşüş olursa dayanamayabilirim. Ve jale bunun sinyallerini veriyor bence), jaleyi azaltıp buraya geçmeyi düşünmekteyim. Ayrıca yukarıda okuduğum mesajlar üzerine yazma gereği hissettim yarın öbür gün suçlama olur, yazdıklarım benim saçma düşüncelerimdir hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin kendi iradesindedir neyi alıp satacağı.
    Teşekkürler sayın sevinen.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Genelde yatırımcı beklentisi hep yüksek pozitif getiri olduğu için fon negatif getirdiğinde bu tür söylemlerin olmasını normal karşılıyorum. Geçtiğimiz günlerde GPG içinde söz konusuydu bu tür söylemler. Herkes çok getirsin hiç götürmesin beklentisi içerisinde ama öyle bir yatırım aracı var mı bilmiyorum ben. Eğer bilen birisi varsa bizimlede paylaşırsa seviniriz.
    Bir fonda en az bir ay beklemek lazım ortalamayı yakalamak için.
    Hatta daha fazla da...
    Ben bir aylık bakıyorum.
    Fakat tek fon olmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    tcd yatırımcı sayısı 457

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    tcd yatırımcı sayısı 492 olmuş.

her geçen gün artıyor.

peki bu rakam kaçlardan bu noktaya geldi
    tcd yatırımcı sayısı 518 olmuş.
    tcd yatırımcı sayısı 504 olmuş

5.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    Ortalama pay ise 63747 TL olmuş

6. ''Aracı kurum bazında işlemlerin analizi herif lakaplı büyük oyuncunun 95,000den 105,000e gelinirken aldığı pozisyonlardan son dört günde 650 milyon satış yaptığını gösteriyor.'' diye yazmış İş Yatırım.Hisse ağırlıklı fonlarda olan arkadaşların dikkatine !!!!

7. Deniz çağrı geldi, 21,20 fiyatı ile.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    OBP dengeli bir fon ve tahvil ağırlıklı %8-10 hisse'de taşıyor 1 yıllık performansı iyi valörünün 1 gün olması avantaj GPG ile başabaş son ay performansı olarak. İlerisi için aynı performansı sağlarmı bilmiyoruz tabi
    OBP sizin kriterleri karşılıyor mu üstad?
    Sanki temkinli ama ofansa da çıkıyor arada.

Sayfa 410/1000 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •