Special Days Image
Sayfa 904/1000 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,618
    bel altına kaymasın diye daha öncede uyarmıştım. !!!

Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. TCD ve ACC pozitif kapatmış dünü

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    TCD ve ACC pozitif kapatmış dünü
    üstadım zaten hisse fon alacaksak endeks fonları bir yana koyduktan sonra alınabilecek fon sayısı, bir elin parmak sayısını geçmiyor. benim gözümde gerisi tamamen çöp. aylık yıllık getirilere bakınca ben çöpüm, sakın beni almaya kalkma diyorlar zaten.

4. dikkatimi çeken ufak bir not: kısa vadeli borçlanma araçlarında ziraat bankasının fonu, iş bankasını her zaman solluyor. sonuçta iş bankası da babamın bankası olmadığına göre hesabımı en kısa sürede ziraata taşıyacağım.

5. GL1'e 3 Milyonluk giriş olmuş. Birisi var bu fonda çıkarken de 3 milyonluk çıkıyor girerkende 3 milyonluk giriyor

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Memur gardasim
    Sen gelirmiydin buralara
    Hg
    üstadım hep buralardayım da okumaktan yazmaya yetişemiyorum yazsam bu sefer de fon alamıyorum kafam ambole oldu herkesin profilde bulundurduğu fonlar yazsa ne kadar kolay olacak

7.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım zaten hisse fon alacaksak endeks fonları bir yana koyduktan sonra alınabilecek fon sayısı, bir elin parmak sayısını geçmiyor. benim gözümde gerisi tamamen çöp. aylık yıllık getirilere bakınca ben çöpüm, sakın beni almaya kalkma diyorlar zaten.
    Öyle olması daha iyi değilmi seçim kısmı biraz daha kolay oluyor üstadım

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bende onu diyorum işte çekilme sinyalleri geliyor şuan yarın piyasa bunu fiyatlar aksi şeyler olmadıkça.
    belki de şuan ki durum hali hazırda çekilmeyi fiyatlamış olabilir.

Sayfa 904/1000 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •