Sayfa 848/1000 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Aynen haklısın üstadım ben detaylı bir kaç fona bakıyorum hisseleri bildiğim için hangi sığ hangi derin nereden nereye gelmiş onun için çıkarım yapmak kolay oluyor yüzde 10 yakın opsiyon vardı düşüş ve çıkışlarda short long olayları yok gibi zayıf

Herkes accc ye geçiyor gibi zaten en çok kazandıranlarda 3 sıradaydı hisse fonlarda 1 galiba aman orayıda çökertmeyin bu ara çok yazdık kendilerini ama takdire şayan endeksin 13 bin puan düşüşünde düşmeyip birde tavanı delip artı yazmak tam yatılacak fonmuş tccd ye yatanların sırtı ağrıdı 45 günden beri ekside hala totalde
    ACC güzel bir fon aracı kurum bağlantısı olmayan ve herhangi bir finans kuruluşunun altında değil yönetim şirketi benimde ilk gözüme çarpan hisse fonlardan birisiydi ama GL1 tercih ettim hem uzun süreli performansı hemde sabit bir portföy büyüklüğü var çok fazla oynama olmuyor. Endeks düşüşüne paralel gitti son zamanda ama bunda banka ağırlığını arttırdı geçen ay onun etkisi çok fazla ilerde yine kendine gelecek diye tahmin ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Sabit ip daha tehlikeli uyarayım dedim
    neden daha tehlikeli?

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    TIV değer artışı % 0.23 MK 29,11

fiyata nereden bakıyorsunuz? iş bankasıyla çalışıyorum ama fiyatı bulamıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Aklımda olsun bundan sonra alabilirim.
    Şu 98500 işine takıldım
    Algoritmalar yönetiyor her şeyi.1 dakikada oraya çıktı sonra tık yok.
    Dünde bir ara yükselmişti öğleden sonra BİST.
    O da Brexit'in anlaşmayla çözüldüğü haberi üzerine olmuş.
    Biz daha ne olduğunu anlamadan al emri verilen algoritmalar tüm dünta borsalarından mal aldılar demekki.Yoksa biz Brexit'i falan bırakmış harekat görüşmesi ne oluyor diye bakınıp duruyorduk.Durduk yerde borsa yükseldiydi.
    98500 ü birini alıp birini satarak tamamlandı Dün 2 dakkada eksiden artıya geçti izlemeniz gerekirdi bugün açılışta güzeldi

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    malesef öyle oldu. Aslında kendisiyle çok yapıcı diyaloğumuz olmuştu. Güven vericiydi. Ama fonu kendisi yönetmiyor ama tanıtımı etkilemişti beni. Geçen hafta satmamın sebebi ise tamamen amerikayla olan gelgitlerdi. Veyselimi faysalımı bu gün tekrar satmamın sebebi ise birkaç gündür yaptığım sabah değerlendirmelerimde zaten aniaşıldı. şu ara performans düşüşü var, dileğim en kısa zamanda toparlamaları, umudunm da bitmiş değil.
    Veyseli bi aramak lazım görev webster kardeşin bazı arkadaşlar performans düşüşü var güven vermiyor deyince kızıyorlar biz tcdd yanlış yapınca nasıl söylüyorsak tcdd şuan en kötü hisse fon maalesef getiri olarak doğru yapan acc içinde şapka çıkarıyoruz şuan için yiğidi öldür hakkını yeme bıst dönmeseydi tcdd 1.30 lara şak diye gelirdi dün çok feci eksideydi

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    fiyata nereden bakıyorsunuz? iş bankasıyla çalışıyorum ama fiyatı bulamıyorum
    Fiyat alış fiyatı olarak gözüküyor üstadım. Ayrıca aşağıdaki adreste de görebilirsiniz güncel fiyatı.
    https://www.isportfoy.com.tr/tr/yatirim-fonlari

7.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    neden daha tehlikeli?
    Tcd bir ara pairtrade de iyi olduğu için fark yaratıyordu.Ancak son zamanlarda yanlış poz alımları ve hisse değişimini düzgün yapamaması nedeniyle kötü performans sergiliyor.Fon yönetimi düzgün olsa günlük işlemlerle bile en az % 1 getiri rahat sağlanır.El elin eşeğini türkü çağırarak arar mantığı değişmiyor.Fon yönetimi ciddi bir iştir ama ciddiyet yok son dönemde.

8.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    neden daha tehlikeli?
    Hacker saldırısı sonucu sisteme girmesi daha kolay tavsiye etmem ben ve hiç kullanmam

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 848/1000 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •