Sayfa 861/1000 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Paylaşılacak tabi
    Ama görünen köy klavuz istemez, altına hücum gibi o fona hücum başlayınca işin cılkı çıkıyor.

Yukarıda bir arkadaş söylemiş, burada emek harcayıp paylaşım yapan arkadaşlar var.
    Fonların efendisi sn admustafa gibi birisi, nereye girerse oradan çıkılması gereken sn webster gibi bir arkadaşımız var.Tablolar yapıp paylaşan sn kartal var, fon listelerini yapan sn yuji var.
    Biz bize paylaşılsa sorun yok
    Ama şurayı üye bile olmadan okuyan hiçbir katkısı olmayan binlerce kişi var.
    Burada şu çok iyi dediğiniz anda o binlerce kişiden 100 tanesi o fona saldırsa iş bitiyor zaten.
    Whatsapp falan demeyin sn webster kızar o işe.

Çözüm ne olur bilemiyorum.
    Çözümü varsa bilen söylesin.
    Telegram gibi bişi vaa diyorlar

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Rakipler kimler TCD'nin rakibi TPF yine Tacilerin fonu Bu arada TPF bu ay 4. basamağı çıkarmı acaba diye düşünmeden edemiyorum 10 gün kaldı
    Çıkabilirde kafa üstü çökebilirde geçmişte derin göçükleri var.
    Ben korkuyorum ondan açıkçası.

3. Tacirlerin tpf sinden alabilen var mı.gezen hafta 2 gün üstüste alış verdim öğleye kendisi fon alış iptali diyerek parayı iade etmiş.herkes giremiyor galiba

4.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Tacirlerin tpf sinden alabilen var mı.gezen hafta 2 gün üstüste alış verdim öğleye kendisi fon alış iptali diyerek parayı iade etmiş.herkes giremiyor galiba
    Kapasitesi doludur.
    Dün de ben vk11 alamadım

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Telegram gibi bişi vaa diyorlar
    Şifreleyelim mesajları
    Şifre anahtarını verelim
    Anahtarı olan çözer mesajı.

6.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Aynen

Ben bu JD ye taktım. Bu TCDD düşmanlığı niye sayın JD ? Rakip aracı kurumların parmağı olabilir mi bu işte
    Bana hiçbir karı yokki beklentileri karşılamıyor ve yanlış yolda olduğu için yazıyorum burada herkes görsün tartışma ortamında diğer fonlarada bakıyoruz sabahları kıyaslıyoruz içeriğini vb

Adamların vatandaşa söyledikleri yanlış çıkıyor ben hep dinlerim bakarım sayın kartal sizde fonu sürekli savunur pozisyondasınız acaba fon yönetimden misiniz yada aracı kurumdan mı

Şeye şey deriz biz doğru yaptılarda biz mi söylemedik 45 günden beri durumu ortada ve aldıkları artırdıkları tahtalarda sığ operasyon tahtası orada ortak haberli olmadan alman zor adamlar lot sayar çünkü eskiden beri bildiğimiz hisseler var ben naçızane söylüyorum incelediğimiz zaman ayrıntılı bizden kaçmaz 25 yıllık borsa tecrübesi var fon yönetimini yapanlardan fazla onun için biz normal vatandaş değiliz
    Son düzenleme : John Dutton; 19-10-2019 saat: 18:13.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Çıkabilirde kafa üstü çökebilirde geçmişte derin göçükleri var.
    Ben korkuyorum ondan açıkçası.
    Şimdi 21/10/19'da Tacirlerin bonosunun ödemesi var. 30/10/19 QNB, 01/11/19'da Odea bonosunun ödemesi var. Bunlarda sorun çıkmaz herhalde. Zaten hareketler ayın son günleri olmuş genelde 25'i ile 30'u arası uygun zaman gibi gözüküyor

8.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    Satış zamanım da Tekrar övgüler başladığında olacak

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Övgü yapılan fonlarda var iyi yönetimlerini sürdürür proaktif olursa devam ederler olmazsa kendim adıma konuşmuyorum vatandaş satar bu fon olayı salt senet değil
    Son düzenleme : John Dutton; 19-10-2019 saat: 18:14.

Sayfa 861/1000 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •