Sayfa 924/1000 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Tcd mk 429. Günün en iyilerinden

2.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Tcd mk 429. Günün en iyilerinden
    Harika +%1,19 ... Yüzümü kara çıkarmayacak inşallah.

3. fonlar gerçekten enteresan oluyor. yeri geliyor bir hafta tcd'yi yerin dibine sokuyor, sonraki hafta soktuğumuz yerden geri çıkarıyoruz, yeri geliyor gpg'yi öğüp bir sonraki hafta yerden yere vuruyoruz. en son da ben geçen hafta acc'yi gök yüzüne doğru uçurmuştum ama bu gün yerin dibine sokmayacağım. çünkü anlaşıldı ki fonların performansları her zaman aynı olmuyor, olması da mümkün değil anlaşılan. yapılacak en mantıklı şey, hisse fona ayıracağımız parayı en uygun iki üç fona bölmek ve ya nasip demek. diğerlerini de bu mantık çerçevesinde ayarlamak ve ürünleri çeşitlendirmek. sonrası sadece ve sadece ya nasip. bol kazançlar dilerim.

4. Fon portföyüne göre hesapladığımız sütun : Bugün%

Gerçekleşen : Günlük Getiri %

ACC, GL1 ve TCD de çok fark var.

5.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Fon portföyüne göre hesapladığımız sütun : Bugün%

SN kartal, bu farklar neden olabilir? gün içi işlemlerden mi kaynaklanıyor sizce? bir de yaşanan şu durum, fonların öngörülebilirliğinin bu kadar uğraşılmasına rağmen kolay olmadığını da göstermiyor mu?

6. Ben o işi bıraktım artık Kartal üstadım. Fon yöneticisi karısıyla kavga etmiş ya da kadın olup regl günüyse başka, normal günlerde bambaşka geliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Fon portföyüne göre hesapladığımız sütun : Bugün%

GL1'de ay sonuna doğru dağılımla aradaki fark açılıyor o yüzden tahmin etmiyorum Birde ay başından bu yana 8 milyonluk giriş olmuş fona. Bende %72 gözüküyor hisse oranı TEFAS'ta %86 arada %14'lük fark var

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    SN kartal, bu farklar neden olabilir? gün içi işlemlerden mi kaynaklanıyor sizce? bir de yaşanan şu durum, fonların öngörülebilirliğinin bu kadar uğraşılmasına rağmen kolay olmadığını da göstermiyor mu?
    Hisse senedi dışındaki varlıkları da etken olabilir, ama ağırlıkla gün içi işlemlerden kaynaklanıyordur. Fona para girişi ve çıkışı da etkiliyor diye konuşmuştuk. Portföy içeriği sadece fikir veriyor, kabaca bir tahminde bulunuyoruz ama, sonuç da ortada.

Sayfa 924/1000 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •