Sayfa 890/1000 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,113 - 7,120 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Kısa vadelilerde getiri, para piyasasından yüksek olursa psikolojik olarak daha az kazanacağımdan daha az harcayacağım. Eğer para piyasası fonu > kısa vadeli borçlanma ise güzel bir yemek yerim. Tamamen davranışsal bir konu
    Anladım siz PPF üzerine oynadınız bugün Genelde büyük gösterge faiz düşüşlerin de KVBA fonları arka arkaya güzel getiri sunuyor hatta bazen bir gün sonrasından yansıyordu fon getirisine. Benim öngörüm bu yüzdendi valör olayından dolayı olduğunu düşünmüyordum sn.dadaloğlu açıklık getirmiş oldu Cuma öğleden sonra daha güçlü bir düşüş oldu diye hatırlıyorum o yüzden bugünde getiri güzel olabilir Tabi birkaç saat sonra göreceğiz yanılmış da olabiliriz

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Arada kaynamasın. Güzel bilgi paylaşımı için teşekkürler.
    TCD devam demişler
    Başka ne diyebilirler ki

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Saygılar...

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Anladım siz PPF üzerine oynadınız bugün Genelde büyük gösterge faiz düşüşlerin de KVBA fonları arka arkaya güzel getiri sunuyor hatta bazen bir gün sonrasından yansıyordu fon getirisine. Benim öngörüm bu yüzdendi valör olayından dolayı olduğunu düşünmüyordum sn.dadaloğlu açıklık getirmiş oldu Cuma öğleden sonra daha güçlü bir düşüş oldu diye hatırlıyorum o yüzden bugünde getiri güzel olabilir Tabi birkaç saat sonra göreceğiz yanılmış da olabiliriz
    Cuma günkü etki belki devam edebilir ancak biliyorsunuz hafta sonu KVBA getirisi PPF'nin iki katı oldu. Bu iki katı olan getiri bana şimdilik uygun. TL'nin bugünkü değer kaybını görünce ufak tefeklerle ilgileniyormuşuz gibi geliyor. Büyük resme karar verip ona göre ilerlemek daha uygun.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Yarın büyük gün

Çok alış giricem yarın,

Temkinli olun

5. Tgt
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Simdi nasil bak hele bidaha
    Bilgisayar yanımda değil, cepten deneyelim bakalım :

Saygılar...

6.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Başka ne diyebilirler ki

yapılan araştırmalara göre başarılı traderlerin dahi yaptıkları her on işlemden ancak 8'inin başarılı olduğu anlaşılmış. anladığım kadarıyla dalgalı ortamlarda bazan hatalı işlemler yapabiliyorlar. bakın bu gün bütün hisse fonlar yüzde 3 üzeri getirdi. en kötüsü yine 2,70'lerde kaldı ve bir tek actus yüzde 1 getirdi. ayrıca elimizde sadece bir elin parmağı kadar hisse fon alternatifi var ve gerisi resmen çöp. bu durumda genel gidişata bakacağız, gerisi nasip kısmet.

24 unde ne yapacak mb gaza gelip bi 200 300 daha indirmese bari.

8.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Yarın büyük gün

Çok alış giricem yarın,

Temkinli olun
    nereye, kime?

Sayfa 890/1000 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz