Sayfa 251/1000 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Haklısınız ben forumu zor takip ediyorum
     Alıntı Originally Posted by karkacxx Yazıyı Oku
    Fonlara olan ilgi artıyor gibi hissediyorum her geçen gün. Çünkü insanlar doğru düzgün faiz alamıyor, döviz ve haliyle altın piyasası oynak ve çok karışık, borsa desen kurtlar sofrası. Ayrıca tahvil, bono gibi konseptler ortalama bir vatandaş için fazla karışık ve bu ürünleri alıp satmak pek de kolay değil.

Gerçekten hızlı karar vermek, piyasayı okumak, haberleri yakından takip etmek gerekiyor. Kaç kişinin bu kadar zamanı ve bilgisi var ki?

Fonlar güzel bir araç haline geldi şu ortamda. Tek istediğim fon paylarının borsada alınıp satılması ETF'ler gibi.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Burası TCDD cafe olmuş yawww

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere bu başlık altında çoğu zaman TCD fonu konuşuluyor, takip ediliyor ve yine çoğu zaman TCD fonunun portföyü ilgili yeterli kadar bilgiye sahip olmadığımız yönünde hep beraber dert yanıyoruz, sürekli bir varsayım içinde kendimizi yoruyoruz.

Şunu samimiyetle ifade etmek isterim ki aramızda çok bilgili, tecrübeli ve değerli kişiler var ve bu kişiler engin bilgilerini bazı varsayımları yorumlamak ile harcaması şahsen beni üzüyor.

Bu bağlamda somut bir çözüm önerim var: Bu sayfada bir metin oluşturalım, hep beraber oluşturduğumuz ortak metni TCD fonuna E-Posta atarak iletelim. Bu sayede TCD fonu bu siteye bilgilendirme yapması için bir personeline görev bile verebilir. Bu ihtimali hep beraber değerlendirmeye davet ediyorum.

Saygılarımı sunarım.
    Şikayetçi olduğumuz konuları telefonla da iletebiliriz.

Ben de "X fonu kaç olur, tahminleri alalım" türü yazılardan vazgeçmeyi öneriyorum. Anlamsız çünkü

4. TCD'nin hisse portföyünün sheets linki bir yere sabitlenebilirse güzel olur. Gün içinde bakarız.

Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Şikayetçi olduğumuz konuları telefonla da iletebiliriz.

Ben de "X fonu kaç olur, tahminleri alalım" türü yazılardan vazgeçmeyi öneriyorum. Anlamsız çünkü
    Kartal ustad
    O bir mavradir
    Siz yokkende yapiyorduk
    Fil kac olur
    Okt kac yapti
    Gibi
    Napalim nazi kampinami cevirelim sayfayi

Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere bu başlık altında çoğu zaman TCD fonu konuşuluyor, takip ediliyor ve yine çoğu zaman TCD fonunun portföyü ilgili yeterli kadar bilgiye sahip olmadığımız yönünde hep beraber dert yanıyoruz, sürekli bir varsayım içinde kendimizi yoruyoruz.

Şunu samimiyetle ifade etmek isterim ki aramızda çok bilgili, tecrübeli ve değerli kişiler var ve bu kişiler engin bilgilerini bazı varsayımları yorumlamak ile harcaması şahsen beni üzüyor.

Bu bağlamda somut bir çözüm önerim var: Bu sayfada bir metin oluşturalım, hep beraber oluşturduğumuz ortak metni TCD fonuna E-Posta atarak iletelim. Bu sayede TCD fonu bu siteye bilgilendirme yapması için bir personeline görev bile verebilir. Bu ihtimali hep beraber değerlendirmeye davet ediyorum.

Saygılarımı sunarım.

Yazdıklarım yatırım tavsiye değildir. Ortaklar arası sohbettir.
    Ustad telefonla iletisimleri gayet iyi

Alıntı Originally Posted by karkacxx Yazıyı Oku
    TCD'nin hisse portföyünün sheets linki bir yere sabitlenebilirse güzel olur. Gün içinde bakarız.
    Sence bunu yaparlar mi?
    Yaparlarsa kim tcd de kalirki
    Cikarim kendi hisselerimi alirim o listeye bakarak 😃😃😃
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Vardiyaci ustadim hadi ama baslamadimi

Sayfa 251/1000 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz