Sayfa 272/1000 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Ons fiyatından etkilensin ama dolar kurundan etkilenmesin istiyor sanırım.
    O zaman USD fiyatlı bir altın fonu bulmak gerekiyor bunun için. USD fiyatlı borçlanma araçları fonu var altın fonu yok benim bildiğim.

2. Bu faiz indirimi borçlu şirketlere yarar biz krediyle büyüyen borçlu ekonomi olduğumuz için çarkların dönmesini nefes almasını sağlar

tccd hisseleri hızla toparlıyor yine iyisiniz hisse foncuları bugünde iyi getirecek gibi hisse fonları bıst 103 sınırında

Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Bu faiz indirimi borçlu şirketlere yarar biz krediyle büyüyen borçlu ekonomi olduğumuz için çarkların dönmesini nefes almasını sağlar
    Dutton efsanesin...

Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Bu faiz indirimi borçlu şirketlere yarar biz krediyle büyüyen borçlu ekonomi olduğumuz için çarkların dönmesini nefes almasını sağlar
    Kılı kırk yaran bankalar böyle bir konjonktürde borçlu şirketlere kredi musluğunu açar mı dersiniz?

ECB mevduatları 0.10 aşağı çekti

6. Faiz indirimi kredi hacmini, kredi hacmi de para arzını artıracak. Bu para arzını dengeleyen bir üretim tabii ki olmayacak ve neticesinde TL'nin enflasyonu artacak. Ama hemen değil. Yavaş yavaş, tatlı tatlı, gazımızı ala ala.

7.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Altının Ons fiyatının birimi dolar, gram altının fiyatı ise TL. Gram altın fiyatı, hem onstan hem dolar kurundan etkileniyor. Ben soruyu mu anlamadıp acep
    Üstat sorum şu aslında direk ons a yatırım yapan fon var mı yok? admustafa ikisi aynı şey demek istedi (ons ve gr altın) ondan dolayı kendi bildiğimi açıklama gereği duydum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Yatırım fonları mevduata göre cazibesini kurmaya devam edecek gözüküyor.
    Kısa vadeli borçlanma araçları ile para piyasaları fonları...
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 272/1000 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •