Sayfa 100/903 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ama öyle yada böyle adamlar hep bi şekilde işi götürüyor. Gene sendikasyon aldı mı aldı? Olay şuna dönüşmüş sen vermezsen başka bir grup sendikasyonu verir ve gene çekirge zıpladı mı zıpladı. Garanti ve akbankta imha sebebi bbva nın direk bankaya ortak olması citi bankın ise akbankın%20 sini almasıdır. Evet yabancı imtiyazı sevmez ve bu sebeple akbank ve garantide gerekeni yaptılar. Bizde öyle bi yabancı ortak yok ortak dediğimiz yatırımcıyı haçerleyip , kısıtlama getirenlendir. Mazaret belli Atatürk ün partisiyiz, Atatürk ün bankasıyız. Bizr karışmayın. Atatürk kurucuları imtiyazlı hisseleri görse size ne derdi acep? Bankanın %10 karı yerine 5 tl vermek hangi izana vicdana sığar?
    Yabancı ortak paraya cevirdi kurucuları birde deger artısını normal hisseler de gordu hazinede bir kıyak yapar. Acılan davalar ve hukumet pesını bırakmaz 1 kısıye 1 milyarın uzerınde alacak cıkaran mahkeme vasiyet e uyulmadığı ı gosterır parti yı mahkemeye vermeyen bir biz kaldık
    Hıc bir sey olmaz ise seneye mahkeme ye veririz hısse o andan itibaren medya da haber olması hissenin milyonların uzerıne cok rahat cıkar
    Mahkeme baslatılırken izlenecek yol ataturk un vasiyeti ne uyulmadığı gösterilir se bu is cozulur

2. Bizde mahkemeye versek neyi bekliyoruz?

3. Vasiyet e gore hısse bası ortalama 2 milyon eksik ödenen temettu var ve bunun yasal faizi ile bu banka isi cok zor atlatır ama hersey vasiyet e uygun yapılsaydı hıc bir problem olmaz dı bizı dusunmeyen bankayı benim hıc umrumda olmaz hersey cok guzel olacak 💰💰

4.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Hadi biraz sert yazayım..
    Atatürk ün mirasının konuşulacağı gün bugün olmalıydı diye düşünüyorum.Zaten bugünün doğal konusu Atamızın bıraktıkları değil mi?Bugün İş bankasına dem vurulmalıydı.Buradan ip tutulmalıydı.Niyetlerde meclise getirmek varsa bir yerden fitil ateşlenmeli...Bugün bence konu ısıtılabilirdi..Bu sessizlik neye dalalettir acaba???
    Bu sessizlik niye???
    Cevap1...Olaylar rafa kalktı bazen gündem değiştirmek için kullanılacak.Meclise falan getirmeyecekler..
    Cevap2...Zamanı bekleniyor.Hazırlıklar bitmedi.Meclise hazırlık yapılıyor..
    Cevap3...Bankaya süre verildi.Bankadan radikal karar bekleniyor.Ona göre adım atılacak....
    Fiyatına bakmadan sabırla beklemeye devam..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Doğal serzenişinize bende katılıyorum
    Reis bugün dil ve tarih yüksek kurumunda konuştu .
    Yani tam yerinde .
    Atatürk maske olarak kullanıyor vs dedi ama bizim meseleye bağlamadı. Laf ustasıdır affetmez normalde . Atatürk’ün mirasına vasiyete bağlasa yeterdi ama yapmadı. Ben şahsen hem Bülent turan soru olayı ve bugünün pas geçilmesiyle şu sonuçları çıkardım
    Bence 2 şık var
    1. Ya çok yakınız ondan bahsetmiyorlar ( 3-4 hafta içinde)
    2. Ya belirli bir takvim yok öncelik dış meseleleri halledip öyle içeride bu işi çözecekler. Yani dosya hazır her şey tamam çekmede sadece şartları bekliyorlar .
    Hakkımızda hayırlısı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. İşb öncü şokları veriyor...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Btr tavan gösterıyor, orada Coşku başlarsa buraya da yansır... Hacimde fena değil.. Akşam milyonluk hacım gelirse coşar tahtalar... Bundan önceki hareketide btr başlatmıştı ve ortada hıcbır açıklama vesaır yoktu.. Bende katıldım bırmıktar hayırlı olur inşallah...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. dikatlice izleyince hareketlerin farklı olduğunu görüyorduk bakalım ne olacak

Sayfa 100/903 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •