Special Days Image
Sayfa 101/901 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7202 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Buda iskur un eşleşmesi anlık..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Cisim iyice yaklaştı sanki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Estağfurullah nacizane fikrimi yazdım..
    Farklı hareket olduğunda hemfikiriz.Sanki kopartacaklar gibi...Ama yukarıda da yazdım hacmin artması şart..
    Buradan geri döner deyip kademelere satış girenleri itinayla büyük lokmalar halinde alırsa heyecanlı fiyatlamalar gelebilir..

YTD...YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet B lerin yularını saldılar.Mal sahibi demekki iyi mallanmış..
    Hissenin seansları kısıtlı ve hisse sığ olduğundan yükselişide sert oluyor.Hele ki karanlıktaki eşleşmeleri tavan görenler hisseye alış girip sıralanıyor.Geçen sefer 4 binden 32 binlere çok kısa sürede gitmişti..
    Dünde yazdım kardeş hissedeki hareket bizede bereket getirecektir..
    Oradan güzel fiyatlamalardan çıkan arkadaşlar kurucu almak için uğraşabilirler..
    Burada önemli olan kaç B ile kurucu alabilmenin hesabı..
    B nin 25-30 bin fiyatlamalarında sadece 5 taneyle veya 6 taneyle kurucu hisse almak yatırımcıya cazip gelebilir..
    Elinde fazla B si olanlar bir kısmıylada kurucuya veya A ya yüklenebilirler..
    İnşaallah tavan tavan gidip gemiye kimseyi katmadan ne varsa toplar.Çünkü A-B-Kurucu hisselerindeki her bir yatırımcı bunu sonuna kadar haketti..
    Sabırla fiyatına bakmadan izlemeye devam..
    YTD...YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    gözden kaçan önemli bir ayrıntı var.son gelen borçlanma bildiriminde.ortağımız değildir ifadesinden başka.daha önceki eşdeğer bildirimlerde olmayan .dikkatli gözler incelesin.
    Nokta.....

6. Bozmazsa şenlik başlar.....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7. Hayırlı uğurlu olsun... Bu hafta iş grubunun haftası olsun..

8. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Sayfa 101/901 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •