Sayfa 105/902 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 833 - 840 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Haber le beraber alıcı ıstahlı olunca satıcı da nazlı tavanda satıs girmesi normal

242 hareketinin mimari Ozıncenın istifası ve vakfın basına gecmesı ile holdınglesme olasılığı yuksek olarak goruldu
    Cuma istifa edip pazar secımlerın yapılması ve hafta ıcınde vakfın basına gecmesı de etkili oldu

2. Boyle zamanlarda haber dusmeden kademelerın dolu olması normal. satandan kisi ne oldugunu anlayamaz ama alan kisi neden aldıgımdan emindir belki bir haber veya duyum olabılır

3. satan adam belkide al satcı şimdi sattı belki alttan alırım düşüncesi ile hareket ediyordur. ama herşeye rağmen isbtr tavan işkur 2 işlem gördü alıcı hala iştahlı ve isatr ye uzun süre sonra alıcı geldi

4. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Sayfa 105/902 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •