Sayfa 142/903 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Erhan topaç gedikten malı boşaltıyor,derin hisse aracılık ediyor,enayiler de sıraya giriyor.Allah akıl fikir versin.Mart seçimi bitecekti bitti,İkinci seçim bitecekti bitti,Meclis tatile girmeden bitecekti bitmedi,Meclis tatilden çıksın yoğun mesai verilecekti olmadı,şimdi iki aralık,2 aralık geçer 14 şubat.yaz gelecekte buğday başak verecek...
    Bu da bir öneri doğruluk payı yüzde yüz olabilir.ama insanlara hakaret etme hakkını size doğurmaz.Her koyun kendi bacağından asılır.Herkesin aklı fikrî var.Kimsenin parası ortak değil.İki karşıt görüşte ortada yazılanlar burada herkes okusun doğru kararı kendisi versin.Kimse kimseyi zan altında bırakmasın saygı çerçevesinde..

2.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Erhan topaç gedikten malı boşaltıyor,derin hisse aracılık ediyor,enayiler de sıraya giriyor.Allah akıl fikir versin.Mart seçimi bitecekti bitti,İkinci seçim bitecekti bitti,Meclis tatile girmeden bitecekti bitmedi,Meclis tatilden çıksın yoğun mesai verilecekti olmadı,şimdi iki aralık,2 aralık geçer 14 şubat.yaz gelecekte buğday başak verecek...
    Herhangi birisi hele hele derinhisse hakkında birebir şahit olmadan bence böyle ithamlarda bulunmayın. Derinhisse sayesinde ky nin yüzü gülüyor, karalama kampanyası yapmayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Burada iki tip yatırımcı var.Birileri maliyet yüksekten yapanlar onlar aşırı gergin maliyet yüksek olunca her han herşey olabilir endişesiyle,ikinci yatırımcı tipi benim gibi olanlar maliyet çok aşağılardan rahat olanlar batsada çıksa da önemli değil diyenler.Ben zaten diğer hisslerden Derinhisse sayesinde kefeyi doldurdum rahatım,ister batsın ister çıksın yukarıdan maliyet yapanlar a acizane tavsiyem satın kurtulun.En önemli sermaye sağlıktır huzurdur, sağlık olmazsa huzur da olmaz.Alimallah sağlığınız giderse, normal haliniz çekilmiyor bide sizin o halinizle uğraşmayalim

4. Asr Suresi Anlamı
    Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
    1- Asra yemin olsun ki,
    2- İnsan mutlaka ziyandadır.
    3- Ancak iman edenler, salih amel (iyi işler) işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye eden ve sabrı tavsiye edenler bunun dışındadır.

5. Arkadaşla bir yazı paylaşma gereği duydum affınıza sığınarak hemde bu arada canınız sıkılmaz değişiklik olur.Yaş olarak kırkı devirdim 23 yıllık meslek hayatım ve yaşadıklarım bana şunu öğretti doğru insan kimdir kim doğru kim sahte konuşuyor.Başimdan maddi olarak iki önemli badire atlattım biri inşaat işi ikincisi en yakın akrabam tarafından birde bunlar üst üste geldi ve meslekte çok değişik tiple tanıdım.ama bunların içinden en kötüleri hainleri alacak ve para konusunda taraf olduklarimdir sabır ettik mücadeleye devam ettim.Bana neden hep yamuk insanlar denk gelir dedim kendimce.Sen Yamuk olursan sanada yamuklar denk gelir, hayatın kuralı budur.daha sonra yıllarca eski borsacı olduğumdan param olmadığı halde borsa ile ilgili siteleri takip ettim.içlerinden en doğru ve istikrarlı olan kişileri seçtim okudum.Borsa fan da Mgs12, Erenerdi nick'li üyeleri yıllarca sadece okudum yatırım yapmadan.daha sonra biraz param birimince Derinhisse yi buldum takip ettim,Hakkkini yemek istemem krallara Finans cepte kral nick'li arkadaş sayesinde keşf ettim sağolsun.şimdi Derinhisse ile yola devam.Borsa yi iyi bilmem ama kimin doğru kimin sahte konuştuğunu iyi bilirim.Süphesiz herşeyin doğrusunu Allah bilir.Saygilarimla..Kesinlike Ytd..

6. Bu işin sonunda iki ihtimal var ya kaybedenlerden yada kazananlardan olacağız.Allah bize kazananinda kaybedeni de onurlu insanlardan olmayı nasip etsin.

7.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Bu işin sonunda iki ihtimal var ya kaybedenlerden yada kazananlardan olacağız.Allah bize kazananinda kaybedeni de onurlu insanlardan olmayı nasip etsin.
    Abi adam hubvc ye 3.90 girdim .simdi 15 tl olmus . İs bankasi sermayesini baglasaydim hissem imha olmus gibi para alacaktim. Adamlar halen adama b..k atiyo. Telegramda yuzunu resmini bile gormedigin manipulasyoncularla ayni kefeye koyuyolar

8. Derinhisse hakkı ödenmez bir üstatdır.

Arkadaşlar 500 bin TL paramı bu adamın listesi ile 1400 TL yaptım. İsteyene mail yolu ile portföyümü gönderebilirim. Borsanın B sini bilmem ama öğreniyoruz öğretiliyoruz sağolsun ecdadına rahmet. Bunları yazmayı bir borç bilirim, şimdi hakkında olumsuz yazanlar için konuşuyorum benim gibi umutsuz bir portföyü 4 ayda 500 den 1400 e taşıyan adam spekse böyle speğin ayağını öpeyim elini değil
    Konu tartışma konusu değildir benim özelimde derinhisse abimdir. Şimdi desin ki 300 bin TL bana para gönder hiç ikiletmem ama kaç defa dedim sana borçluyum diyor ki. Git TSK ya yardım yap bu adam var ya Adamdır herkes işine baksın,👋

Sayfa 142/903 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •