Sayfa 143/901 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 500 bin TL paramı bu adamın listesi ile 1400 TL yaptım. İsteyene mail yolu ile portföyümü gönderebilirim. Borsanın B sini bilmem ama öğreniyoruz öğretiliyoruz sağolsun ecdadına rahmet. Bunları yazmayı bir borç bilirim, şimdi hakkında olumsuz yazanlar için konuşuyorum benim gibi umutsuz bir portföyü 4 ayda 500 den 1400 e taşıyan adam spekse böyle speğin ayağını öpeyim elini değil
    Konu tartışma konusu değildir benim özelimde derinhisse abimdir. Şimdi desin ki 300 bin TL bana para gönder hiç ikiletmem ama kaç defa dedim sana borçluyum diyor ki. Git TSK ya yardım yap bu adam var ya Adamdır herkes işine baksın,
    Tamamen katılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. gitti 155 e gül gibi hisse

3. 220.000 e eşleşme var İnşaAllah satılır

Alıntı Originally Posted by mokolcu Yazıyı Oku
    gitti 155 e gül gibi hisse
    220.000 e eşleşme görünüyor vazgeçmezlerse hissemin portföyde eksiye gitmesini sevmiyorum. Yoksa kim kaça almış satmış vallahi umrumda değil, Allah büyük benim beklentim 6 trilyon.

4. Kedidir o kedi

5.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Hala ısrarla birileri eski düzeni savunmaya eski alışkanlıklar dan vazgecemiyor.Kemdinizi yeni dünya düzenine hazırlayın,bizde ısrarla geçmişe dair ne varsa unutun diyoruz.Yeniden değerlemelere hazır olun.Aralık 2 benim için milattır.Hicbirsey eskisi gibi olmayacak.Önemli olan su bunun neresinde siniz.İşin sonunda sizde var mı yok mu olacaktır.Şimdi birileri çıkar esrarengiz imalı ne anlatıyor sun diyecek boş yapma diyecek.Asıl olan boş kendileri olduğunu fark etmedikleri.Bunun en bariz örneği bir duyum mu aldın bizimle paylaşır mısınız diye özelden yazmalar.Hayirli geceler.
    Ne yönden sizin için milat acaba bunu forma yazdıracak kadar önemli olan şey nedir?
    Evet size katılıyorum yeni bir Türkiye düzeni var ve bu iş Bankası yapısının yeni Türkiye de yeri yok...
    Ama siz ve diğer bazı arkadaslar sürekli kendinizce tarih verip gergin olan arkadaşları daha da geriyorsunuz.
    Gereksiz boş muhabbet dönüp duruyor sonrada sizde diğer arkadaslarda yipraniyor...
    SELAM VE DUA İLE
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

6.  Alıntı Originally Posted by ZG1453 Yazıyı Oku
    Ne yönden sizin için milat acaba bunu forma yazdıracak kadar önemli olan şey nedir?
    Evet size katılıyorum yeni bir Türkiye düzeni var ve bu iş Bankası yapısının yeni Türkiye de yeri yok...
    Ama siz ve diğer bazı arkadaslar sürekli kendinizce tarih verip gergin olan arkadaşları daha da geriyorsunuz.
    Gereksiz boş muhabbet dönüp duruyor sonrada sizde diğer arkadaslarda yipraniyor...
    SELAM VE DUA İLE
    Katiyorum kardesim haklisin

Dün 220 den aşağı satan yoktu. Bugünkü 155 den sonra eşleştirme yapıp gün boyu son anlar iptal edip moral bozukluğuna oynayan 111.111 ciydi bana göre. Ve amacına ulaştı dün 3 adet varken derinlikte en düşükte 220 bin bugün 8 adet ve en düşük 190 na satıcı vardı. Bir iki haftaya 150 155 160 a gene bi tane düşürür.

8. Sıkıntı meydana mal gelmiyor.Adam ne yapsın elindeki kozlarını çalıştırıyor..
    Mesela karanlıkta 200 bin üstü eşleştirince malını satacak adam sobeleniyor...
    Vay be diyor 200-230 binde eşleşti dur ben 200 yazayım veya 199 yazayım da benim malımı alsın deyip meydana çıkıyor..
    Hadi buna bir isim verelim..
    "MAL BULMA OYUNU"...
    Karanlıkta saklanan sabırlı ama en ufak sallantıda satacak yatırımcıyı ortaya çıkarmak için çabalıyor..
    Hissede silkeleme iki türlü olur..
    Ya aşağıya basıp kendi malını çevirirsin ve panikçileri avlarsın..
    Ya da yukarı sürdükçe sürüp satanları toplarsın..
    Mesela bugün ikiside yapıldı.155 bin İNANILMAZ süpriz şekilde gerçekleşti.155 ekranda yanarsa 200 pahalı gelir.Sonra karanlıkta yukarı eşleştirdi böylelikle saklananları dürttü..
    Adam ne yapsın OYUNU KURALINA GÖRE oynuyor..
    Tek tek her hisse adetinin sayıldığını düşünüyorum..
    111.111 ve arada kademelerin çekilip birden artması tesadüf değill...!!
    Birgün gelecek yukarı sürerek mal alacak.İşte o zaman sabrımız belli olacak..
    TAMAMEN BENİM HAYALİ SENARYOMDUR..
    AL SAT TUT YAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 143/901 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •