Sayfa 15/900 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 7198 madde; 113 - 120 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Emanetler hazır

2.  Alıntı Originally Posted by marabadan Yazıyı Oku
    Gerçek olsaydı sn.marslı çoktan indiragandi yapmıştı onu
     Alıntı Originally Posted by İşte_b Yazıyı Oku
    Marslı’nın da ümidi azalmış sanki 😄
    Marslının da kurşunu bitti sanki çoktandır piyasada yok..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Marslının da kurşunu bitti sanki çoktandır piyasada yok..
    Aslında herkes aramızda..
    Kimsecikler satmadı.Sadece sessizce izlemeye geçtiler..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Dünya'nın en büyük 110. Türkiye'nin en büyük 2. bankası olan İş Bankası'nın kurucu hissesi'nin geleceğinden , gelecekte oluşacak değerinden endişe duymak ve şüphelenmek oldukça ilginç bir psikoloji..orta ölçekli Denizbank'ın piyasa değeri 69 Milyar TL , QNB Finansbank'ın piyasa değeri 37 Milyar TL -ki bu bankaların tamamı yabancının ve yabancı bende beleşe banka olmaz diyor.. ama bankadan bile fazlası olan İş Bankası 27 Milyar TL.. Dolayısı ile elimizde tuttuğumuz kurucunun potansiyeli tahminlerin ötesinde.. ve bu değer eninde sonunda karşılığını bulacak.. madem çok değersiz bir hisse değerlemedede birşey çıkmayacak o halde İş Bankası yok fiyatından değerleyip çağrı yapıp hiç para ödemeden bu kamburdan kurtulurdu.. ama Onlarda çok iyi biliyor ki kazın ayağı başka türlü )

5. Tamam Jey Jey Okacha senin bildiğin yoldan gidelim.. Dünyanın en büyük 110.bankası İş Holding Bankası 27 Milyar.. Akbank 40 Milyar.. Türkiye'nin en büyük 2. bankası İş Holding bankası 27 Milyar Garanti bankası 40 milyar.. ve büyük devin kurucusu elinde tutmak imtiyazına sahip olmak paha biçilmez.. milyonlarca lira verip bir gayrimenkulde yıllarca beklemeyi göze alan yatırımcı böyle bir değere 150 bin TL yi çok görüp neden beklemez enteresan..

6. Gitti gül gibi 145

7. Alan İş..
    Satan Anadolu..
    Yani tahtanın hakim ortağının aracı kurumu tahtadaki küçük lokmadan 1 lot kaptı..
    Ben bu işlemleri çok sağlıklı buluyorum..
    Kim alırsa alsın kim satarsa satsın bu fiyatlardan işlem olsun.Maliyetler yükselsin,serseri hisseler azalsın,hisseye taze kan girsin..
    Zaten 130-140-150 binler kademeye girdiği gün alınıyor...

Kişisel görüşümdür...YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. 2458 kişinin kurucusu olduğu büyük bir holding i

145 bin e iyi sattı şimdi bulunduğu şehirde bir ev veya polo alabilir

Sayfa 15/900 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz