Sayfa 150/902 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Bu akşam CNN de Mahir Ünal konuk olacak.Ben twiterdan kendisine bu konuyu açıklamasını yazdım.Sizlerde yazarsanız belki gündem oluşur.

2.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Vakıf ve parti cok somurdu birazda hazine somursun yeterkı sozde ataturkculerde kalmasın
    Chp nin kuruş hakkı yok,bir tane somut örnek göster.sözde Atatürkçüleri din tüccarlarına tercih ederim.Cennetden tapu dağıtmıyorlar hiç olmazsa...

3. Poası kime kaca sattı neden itiraz etmedı chp bize gelincemı sınırlama koymak

4. Chp nin nemalandığı bir tane örnek göster diyorum poaş diyosun.poaşı ve diğer iştirakleri chp mi sattı.Satılan parayı kasasına mı attı.1 tek somut örnek ver.Veremezsin.Çünkü yok.Ben sana yüzlerce peşkeş sayarım.Ttkom...ne istedin de vermedikler...tank palet vs hangisini sayimmm

5.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Chp nin nemalandığı bir tane örnek göster diyorum poaş diyosun.poaşı ve diğer iştirakleri chp mi sattı.Satılan parayı kasasına mı attı.1 tek somut örnek ver.Veremezsin.Çünkü yok.Ben sana yüzlerce peşkeş sayarım.Ttkom...ne istedin de vermedikler...tank palet vs hangisini sayimmm
    Her seyı anayasamahkeme sine goturen bunu neden goturmedı agzına bir parmak bal calmıslardır

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Her seyı anayasamahkeme sine goturen bunu neden goturmedı agzına bir parmak bal calmıslardır
    Somut delilin yok hariçten gazel okuyorsun,Bal gibi herşeyin sende farkındasında ahh işte dünya’ya hakim olan yegane şey menfaat.Köprüyü geçene kadar yalandan ayıya dayı hesabı.Başka sözüm yok.

7. polemiğe gerek yok arkadaşlar, kimin neyi sattığını, kimin neyi peşkeş çektiğini, kimin anayasa mahkemesine gittiğini, kimin nerden nemalandığını herkes biliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    polemiğe gerek yok arkadaşlar, kimin neyi sattığını, kimin neyi peşkeş çektiğini, kimin anayasa mahkemesine gittiğini, kimin nerden nemalandığını herkes biliyor.
    Hey Allah’ımmm 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Sayfa 150/902 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •