Sayfa 151/902 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 7215 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Somut delilin yok hariçten gazel okuyorsun,Bal gibi herşeyin sende farkındasında ahh işte dünya’ya hakim olan yegane şey menfaat.Köprüyü geçene kadar yalandan ayıya dayı hesabı.Başka sözüm yok.
    Sen onların hıc bir sekılde kazanc saglamadıgına ınanıyormusun??
    Ve vasiyet e harfiyen ugduklarını dusunugormusun???
    Boyle dusunuyorsan hisseler hakkıdır partide kalsın diyebilirsin ama hataları var ise hazıneye devri sart

Yaw boşverin okachayı? 130 binden alıp 170 den şutlayıp vole yapamanın acısı da var. Asıl mesele işatr niye düştü olmalı vakıfbank haberinden sonra? Biz niye yükseldik analiz edilmeli?

3. o biraz kafa karıştırmak için yapılan hamledir bence isatr alıcı yoktu satıcı hep 160 binlerdeydi alıcı bugın geldi hop tabandan verdi kafa bulandırmak için olabilir tamamen kendi görüşümdür ytd

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Yaw boşverin okachayı? 130 binden alıp 170 den şutlayıp vole yapamanın acısı da var. Asıl mesele işatr niye düştü olmalı vakıfbank haberinden sonra? Biz niye yükseldik analiz edilmeli?
    Ben netholding vurdum vuracağımı,ozaman söylemiştim 1.44 den aldım diye 2.28 i gördü.milli piyango ihalesi ve geri alınmışlar için almıştım.malum tüpçüye verdiler piyangoyu.şimdi kardemir d deyim ballı vole olacak satınca.siz beklemeye devam edin tekkeyi...2 aralıkta bitti şimdi 14 subat var derinlikli önder hissenin takviminde.

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ben biraz karalayayım..
    Ama kimse kızmasın.Sadece kişisel öngörüm..
    A ve B grubu hisselerin bana göre en büyük zayıflığı yatırımcısına sorulmadan değer verilebilmesi.TTK ya göre sadece şirketlerin esas sözleşmelerinde yazan imtiyazlara sahip hisseler.C grubunun belli katı B grubuna ve bunun da belli katı A grubuna verilmiş.Yönetimde söz sahibi olabilecek ayrıcalıklı hisseler.Koskoca bankanın B si ve özellikle A sı çok değerlidir.Milyonları bulsa yine ederini bulmayabilir..
    Ancak olası bir devirde halka açık kısımdaki fiyatlama baz alınabilir..
    Ben A ve B nin imha olmayacağını tahmin ediyorum.Belki borsadan çekebilirler.Bunu yaparken de fiyat konusunda çokta yatırımcı koruyan adımlar gelmeyebilir..
    Ancak kurucu hisseyi atamazsın,kendine göre değer biçemezsin, sıfırlayamazsın.Ancak en kötüsü şimdiki gibi kendi haline bırakırsın.Olası bir devirde ise şimdiki durumun devam etmeyeceğini herkes bilir.Hakları geri verilebilir veya imha edilebilir..
    Kurucu da bütün yollar İMHA ya çıkıyor.Kurucu sıfatında borsada hiçbir hisse yok....olamaz da...Ayak altından çekilmeli.Bunu banka da yapmak isteyebilir...
    Bakın elimde kurucu hisse var diye yazmadım.Benim gördüğüm bu.Birkez daha diyorum belki ben yanılırım belki A grubu kurucu fiyatını bile geçebilir..
    Sadece öngörülerimi yazdım..
    Kişisel görüşümdür..YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : FİBONACCİ; 04-12-2019 saat: 21:00.

6. Satmadı. Sattırdılar.. Bu istende CHP en ufak nemalanmamıştır. Evet haklısınız Poas satışında inanılmaz zarat etmiştir Banka.(kanımca)

O tarihteki Dogan Medyanın Banka nezdindeki haberlerine baksanız ne demek istediğimizi anlardınız.
     Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Poası kime kaca sattı neden itiraz etmedı chp bize gelincemı sınırlama koymak
    LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Senle aynı düşünüyorum sn. Fibonacci

8.  Alıntı Originally Posted by mokolcu Yazıyı Oku
    o biraz kafa karıştırmak için yapılan hamledir bence isatr alıcı yoktu satıcı hep 160 binlerdeydi alıcı bugın geldi hop tabandan verdi kafa bulandırmak için olabilir tamamen kendi görüşümdür ytd
    Ben işlemin karşılıklı olduğunu düşünüyorum alan şeker yatırım satan şeker yatırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

Sayfa 151/902 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •