Sayfa 154/901 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Yaklaşık 3-4 haftadır Cuma günü gelişme olmasını bekliyoruz. Umarım bu hafta imha için genel kurul haberini alırız.

2. İsbank takı calısanlar ısbank in kurucu hissesi oldugundan bile haberi yok kar rakamını görünce spek hısse si sandı neden satmadıgımı sordu satmak ıcın almadıgımı söyleyince hısse ye baktı kendi hisseleri ben arastırayım dedi ben biraz anlattım

SSK ve bagkur un bırlesmesı ile birlikte sandık lar da sgk ya devredilecektı ama hep ertelendi cumhurbaşkanın yetkisi mevcut buna kimse karsı cıkamaz

3.  Alıntı Originally Posted by İşte_b Yazıyı Oku
    Yaklaşık 3-4 haftadır Cuma günü gelişme olmasını bekliyoruz. Umarım bu hafta imha için genel kurul haberini alırız.
    Umut garibin ekmeğidir.. Yaşamak bir umuttur.gibi gibi devam eder..

4.  Alıntı Originally Posted by İşte_b Yazıyı Oku
    Yaklaşık 3-4 haftadır Cuma günü gelişme olmasını bekliyoruz. Umarım bu hafta imha için genel kurul haberini alırız.
    kapa baktim bisey gorunmuyor bugun icin beklentim yoktu ama cok cuma lafi dondu diye baktim. Benim beklentim subat ayina ytd.

5. Geçmis vakifbankla ilgili haberlere baktim. Bu devri işaret edici bir haber varmidir diye ...2015 yilindaki bu haber gozume carpti
    https://www.google.com/amp/s/m.haber...ank-aciklamasi

6. Derin hisse beyefendinin dedigi olur diyorsunuz yani.. insallah hayirlisi olsun.
     Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    kapa baktim bisey gorunmuyor bugun icin beklentim yoktu ama cok cuma lafi dondu diye baktim. Benim beklentim subat ayina ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Carleone Yazıyı Oku
    Derin hisse beyefendinin dedigi olur diyorsunuz yani.. insallah hayirlisi olsun.
    Aynen cuma gunu lafi gibi oda bi umut . En azindan en guclu umut... Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Geçmis vakifbankla ilgili haberlere baktim. Bu devri işaret edici bir haber varmidir diye ...2015 yilindaki bu haber gozume carpti
    https://www.google.com/amp/s/m.haber...ank-aciklamasi
    Başkan Erdoğan CHP'ye İş Bankası mesajı
    Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. CHP'nin İş Bankası'nda hissesi olması durumuna değinen Erdoğan, "Siyasi partiler banka kuramaz. İş Bankası CHP'nin etkisi altında olmamalı" dedi.

Güncel
    00:00 | 17 Eylül 2018
    Azerbaycan dönüşü sırasında uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Erdoğan çok önemli mesajlar verdi. CHP'nin İş Bankası'nda hissesi olmasına da değinen Erdoğan, "Hazine'ye devredilmeli" dedi.

İşte Erdoğan'ın İş Bankası ile ilgili açıklamaları
    "Bir TV kanalı açmış açmamış çok önemli değil. Partili birinin televizyonu da olabilir. Bunlar önemli değil. Ama daha önemli bir suç var. Siyasi partiler banka kurabilir mi? Hayır, kuramaz. Ama şu anda CHP, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü suistimal ederek, onun Cebi Hümayunundan dediğim, İş Bankası hisselerinin yüzde 28'inin sahibi durumunda. Oradan para alamıyor ama yönetim kurulunda dört üyesi var. Bu dört üye ne iş yapar? Buna bir bakılması lazım. Ben diyorum, bir defa Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bu tür bir varlığı herhangi bir siyasi partinin etiketi altına giremez. Girse girse Hazine'ye girer. Öyle mi? Vakıfbank'ta da Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün ciddi bir hissesi var. Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün bu hissesini genel müdürlüğe aktarmak için gerekli talimatı verdik. Oradan gelecek gelir vakıf yatırımlarında kullanılsın. Zaten haram. Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün haramla ne alakası olur? Olmaması lazım. Bunu Vakıf Katılım'a veya genel müdürlüğe vermesi lazım ki Vakıflar Genel Müdürlüğü bütün eserlerinde bu harcamaları yapsın. Bu çok çok ciddi bir imkan."

Sayfa 154/901 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •