Sayfa 20/902 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 153 - 160 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by İşte_b Yazıyı Oku
    Tahmin ettiğiniz rakamların bir hesabı var mı ? Ayrıca, a ve b hisselerinin babayı alma ihtimali bile hepimizi ürkütüyor.
    Hesapsız bu hisseler alınmaz. Elbette hesabımız var. Fakat bunun hiçbir harbiyeti şimdi yok.

Bütün enerjimizi Meclis’e gelmesine ve hazineye geçmesine vermeliyiz bunu düşünelim.

Ondan sonra oturur hesabımızı ortaya koyarız.
    Ben hangi guruptan olursa olsun kimsenin mahrum kalmayacağını düşünüyorum .
    Yeter ki Meclis işi artık olsun ve bitsin.

Tahtada en iyi performansı işb gösterir bu benim
    Şahsi görüşüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Emin070 Yazıyı Oku
    Her zaman söylüyorum işbtr sahibi birisi olarak sizleri büyüğümüz sayıp özenle takip etmeye çalışıyoruz ama BABAYI MI ALIR gibi dengesiz kelimeler bizleri incitip sizlerin değerini gözümüzden düşürüyor bilginize arz ederim. Yazık

Acemiyim söylediklerim beni bağlar. KESİNLİKLE YTD
    İş kur sahibi olarak bunu yazmıyorum.
    İşa ve işb sahibi olarak yazıyorum. Yani size tepeden baktığımı düşünmeyin .
    Elimde işkur yok benim .
    İşA ve işb var.

3.  Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    Hesapsız bu hisseler alınmaz. Elbette hesabımız var. Fakat bunun hiçbir harbiyeti şimdi yok.

Bütün enerjimizi Meclis’e gelmesine ve hazineye geçmesine vermeliyiz bunu düşünelim.

Ondan sonra oturur hesabımızı ortaya koyarız.
    Ben hangi guruptan olursa olsun kimsenin mahrum kalmayacağını düşünüyorum .
    Yeter ki Meclis işi artık olsun ve bitsin.

Tahtada en iyi performansı işb gösterir bu benim
    Şahsi görüşüm.

Siyasette nisbeten bi uzlasma dili hakim olmaya baslamisken meclise boyle bir yasa gelmesino bekliyormusunuz halen??

Olur yada olmaz demiyorum,fikrinizi merak ediyorum...

Ytd

4. ISKUR - İş Bankası Kurucu

Bütün paydaşlar umarım düşündüklerinden çok ileride bir güzellikle karşılaşır .
    Önemli olan bu işin uzamaması ve kişisel vadelerimizi aşmaması.
    Hepimiz hayırlısıyla kazanalım güzel günler bizim olsun

5.  Alıntı Originally Posted by Analizsever Yazıyı Oku
    Siyasette nisbeten bi uzlasma dili hakim olmaya baslamisken meclise boyle bir yasa gelmesino bekliyormusunuz halen??

Olur yada olmaz demiyorum,fikrinizi merak ediyorum...

Ytd
    Hemde Her zamankinden daha çok. İş bankası devlete mecbur. 46 milyarlık batık kredi olayından sonra ve bu payda işbankasının başı çektiği artık ayuka çıkmış bir durumda iken iş bankasını yakın gelecekte bedelli sermaye artırımına mecbur olduğu ve bunun için hazineye ihtiyacı olduğu konusuna aklı olan itiraz edemez.
    CHP bankaya para koyamaz. Bu mümkün değil.
    Kısacası banka hazineyi ister belkide kapalı kapılar ardında anlaşmış bile olabilirler .

Saygılar

6. Hem Meclis diye şartlandırmayalım kendimizi.
    Bir bakmışsınız bir sabah işbankası CHP hisseleri hazineye geçmiş!!
    Ben Meclis yolunu daha sağlıklı buluyorum şahsen. Ama hayırlısı olsun diyelim.
    Görüş ayrılıklarımız olabilir her noktada. Ama bizi birleştiren asıl nokta bu hisselerin hazineye geçişi ve sonrası.
    Aynı hedefi bekliyorsak görüş ayrılıklarının çok büyük önemi şimdilik yok diyorum.

Hatamız oldusa affola.
    Saygılar

7. Devlet ne alırsa biz de onu alırız ama temettü ama çağrı fiyati suan için en mantıklı temettü Atatürk un vasiyet I açık ve net şimdiki gibi nemalanacaktir demiş ve bunu partiye emanet etmiş para almayacaksiniz geliru ttk ve TDK gidecek demiş ama sizde bu hisselerin haklarını korumanız denetleyecksiniz demiş. Yani vasiyet e uyulmaz ise mahkeme kararı veya meclis ile asıl sahibine devredilebilir bunun olması için vasiyet in yeterince suitimal edilmiş olması yeterli olacaktır.

1991 e kadar temettü verin ondan sonra vermeyin diye Atatürk un vasiyeti yok
    Atatürk un hissesine sahip çıkan parti vasiyet I görmezden gelen kararlara imza atmistir bugün temettü yu partiye burakmis olsaydı parti bu karar a imza atarmiydi ??? yada genel kurul kararının iptali için Anayasa mahkemesine gidmezmiydi? ??
    Herşeyi yargıya taşıyan parti neden sessiz kaldı? ??

Hersey açık ve net bizim gördüğümüz u Devlerin adalet Bakanı veya hukuk danışmanları görmuyorsa yapacak bir şey yok
    Süreç ne kadar uzun olursa olsun beklemeye değer
    Hiç bir şey degismese bile bu işten karlı çıkacak tek yatirmciyi olacak çünkü vasiyet e göre tekrar değişiklikler yapılacak.

Şuan bu fiyatlardan Satıs olmasa alıcı almak isterse fiyati yukarı çekecektir

Çok düşük fiyatlara satan kişiler oldu ama asıl değerine ulaşınca ozaman pismanlik yasayacaklardir
    50 bin 100 bir şekilde kazanılir ama senelik 250 bin TL lik bir getiri sağlayacak bir yatırım için insanın çalışmakla kazanmasına ömrü yetmez

8. Şahsi fikrim meclisin açılmasına çok az kaldı gerek Sayın Cumhurbaşkanımıza gerekse tüm AKP Ve MHP milletvekillerine mail arın internette hepsinin iletişim numaraları faxları var inanaın geri dönüyorlar ! Tam zamanı hatta hemen bu gün başlayalım ki ben başladım!!!!!!

Sayfa 20/902 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •