Sayfa 213/902 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 7213 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. meclis 10 ocakta aciliyo yanilmazsssm

2.  Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    meclis 10 ocakta aciliyo yanilmazsssm
    Bugün saat 15:00 de açılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Meclis acilsa ne olacak 7 ocakta meclise gelecek diye bi sey yok bu kani nasil olustu bilmiyorum. Sonra hayal kirikligi olur. Boyle bi beklentiye girmeyin acizene tavsiyem

4.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Meclis acilsa ne olacak 7 ocakta meclise gelecek diye bi sey yok bu kani nasil olustu bilmiyorum. Sonra hayal kirikligi olur. Boyle bi beklentiye girmeyin acizene tavsiyem
    Sayın turkson burada arkadaşların yazma sebebi beklentiden ziyade, yetkili ağızlardan meclise geleceği yönünde açıklama yapılması.. tabiki meclis açılır açılmaz bu konu meclise taşınacak diye birşey yok, ancak meclisin açılması bir başlangıçtır. Konu meclise gelirse farklı gelişmeler yaşanabilir. Ben o şekilde anladım kendimce.. fiyatı 200bin üstüne çıkmış bir hisseyi kimse kimseye yatırım tavsiyesi yapacak değildir.

MI 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bana göre KURUCU intifa senedinin Borsadaki tanımı..
    Geçmişte 7 bin liraya yüzüne bakılmayan hissede mal almak için 170 bin liraya sıraya giriyorsun.Ama veren yok..
    Kim bilir belki ileride 700 binle hisse alınamayacak..
    Almak isteyenin hayali...
    Elinde tutanın ise tutkusu olmuş bir hisse..
    Milyon olsa satmam diyen "deli yatırımcıların" hissesi..
    Peki bir lota 7 milyon verseler kim pahalı diyebilir?Neye göre pahalı denecek??
    Bu hissenin ederi sadece bu kadar mı??
    İşte BORSA 7 bin gerçeği ile 7 milyon hayalinin arasındaki git gellerdir..
    Tutunursun bir hikayeye yapışırsın hissene artık seni nereye götürürse..
    Çok şey istemiyoruz..
    İş bankasının kurucu(intifa) senedinin TTK da yazan haklarını versinler yeter..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by skyclad Yazıyı Oku
    Sayın turkson burada arkadaşların yazma sebebi beklentiden ziyade, yetkili ağızlardan meclise geleceği yönünde açıklama yapılması.. tabiki meclis açılır açılmaz bu konu meclise taşınacak diye birşey yok, ancak meclisin açılması bir başlangıçtır. Konu meclise gelirse farklı gelişmeler yaşanabilir. Ben o şekilde anladım kendimce.. fiyatı 200bin üstüne çıkmış bir hisseyi kimse kimseye yatırım tavsiyesi yapacak değildir.

MI 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yok soyledigine katiliyorum yanlis anlasilmayayim. Bende istiyorum meclise gelsin konusulmaya baslansin. Ancak 7 ocak diye kilitlenen bir grup olustu. 8 ocakta hayal kirikligi olusur. Aslinda omer çelike sorulurken "7 ocaktan Sonra " diye soruldu ancak piyasada "7 ocak " diye algilayanlar oldu.

7. Atr 202 bınde eşleşme var, tabı gerçekleşirse...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Merhabalar,
    Bu hisseler sürekli işlemde mi? yoksa belli bir saat diliminde mi işlem görüyor?

Sayfa 213/902 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •