Sayfa 230/902 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

Alıntı Originally Posted by falconwht Yazıyı Oku
    Sayın fibonacci
    Tespitlerinizin tamamına katılıyorum
    Başlıktakı -Haklısınız İsmail bey- kısmı hariç,
    Bu fiyatlarla , bu hisseyi seçip de alanların bunu gözardı ettiklerini düşünmem bile.
    Olağandışı bişeylerin başlangıcındayız bana göre. Yıllardır bunu beklemiyormuyuz.
    YTD......

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın falconwht

Yazdığınız yazıdan beni haksız bulduğunuz anlamı direk olarak çıkıyor
    yazınızdaki bu fiyatlarla bu hisseyi seçip te alanların bunu gözardı ettikleri düşünmem cümlenizle
    Benim yazımdaki, bu kağıdı alacakların, kağıdın hikayesini öğrenip,
    inanırsanız alın, cümlesi ile arasında ne fark var.
    ve benim, yazımda, haksız olduğum konu nedir ,
    Bu kağıtların geçmişine de hikayesine de ve ayrıca tahtalarının safahatına hakim ve bunlara yıllarını vermiş biri olarak ,bu kağıtlar niye artıyor dur bir öğreneyim şuraya gireyim de deyip buraya giren, yazılanları okuyanlara, uyarı amaçlı yazdım.
    Kaldı ki ,bizim işimizin, küçük yatırımcının alımlarıyla artan tahta fiyatıyla hiç alakası yoktur .Düzeleceğine kesin olarak inandığımız bir mağduriyetin ,hazineye devir olacak olan vasiyet hisselerinin üzerinden düzeltileceğine inandığımız için hala burdayız ,burayı bakın kaç kişi okuyor ve kaç kişi bu konuların ayrıntılarını biliyor.....

2. Arkadaşlar çok güzel tartışmalar fikir alışverişleri oluyor... Herkese öncelikle teşekkür ediyorum. Benimde aklımda olan bir soru var. Malum Kanal İstanbul referandum olacak deniyor.. bu referandum da çıkacak bir ''Hayır" sonucu hükümeti güçsüz kılar mı? Ve bunun hisselere yansıması nasıl olur? Erken seçim dillenir mi? Fikir beyan edebilecek varsa sevinirim..

MI 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by skyclad Yazıyı Oku
    Arkadaşlar çok güzel tartışmalar fikir alışverişleri oluyor... Herkese öncelikle teşekkür ediyorum. Benimde aklımda olan bir soru var. Malum Kanal İstanbul referandum olacak deniyor.. bu referandum da çıkacak bir ''Hayır" sonucu hükümeti güçsüz kılar mı? Ve bunun hisselere yansıması nasıl olur? Erken seçim dillenir mi? Fikir beyan edebilecek varsa sevinirim..

Referandum olacagını sanmıyorum. Bugüne kadar hangi proje için referandum yapıldı ki? Köprü, havalimanı vs.
    Referandum yapılırsa hayır çıkacağı malum. Bu riske niye girsinler ki?

4.  Alıntı Originally Posted by skyclad Yazıyı Oku
    Arkadaşlar çok güzel tartışmalar fikir alışverişleri oluyor... Herkese öncelikle teşekkür ediyorum. Benimde aklımda olan bir soru var. Malum Kanal İstanbul referandum olacak deniyor.. bu referandum da çıkacak bir ''Hayır" sonucu hükümeti güçsüz kılar mı? Ve bunun hisselere yansıması nasıl olur? Erken seçim dillenir mi? Fikir beyan edebilecek varsa sevinirim..

Bey öyle bir referandum olacağını hiç duymadım.Kaldı ki erken seçim ihtimali sıfıra yakın.Seçimi isteyen yanar..
    Yine kaldı ki hisselere bakınca bu işin zamanı OLURSA referanduma falan kalmayacak gibi..
    REFERANDUMDA OLMAZ ZATEN..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dünkü ISBTR KAPANIŞ DERİNLİK ine tekrar bir bakın lütfen .
    Kapanış fiyatı olan 39888 ile tavan fiyat olan 40882 ile arasında tam 27 lot mal vardı alınmadan kaldı.
    Şimdi eskilere söylüyorum bunu, bu normalmi arkadaşlar .
    Eğer bir gelişme varsa ve birileri bunu biliyor ve mal topluyorsa ve bugün kağıdın fiyatı 43500 olmuşsa, bu 27 lot mal orda kalır mıydı dün ,kağıdın beklentisi gerçek ve olacak, ama o zamana kadar, tahtada bu spekülatif hareketlere maruz kalacağız malesef ,,sat al son derece tehlikeli ,o yüzden sabırla beklemeye devam edeceğiz.....

6.  Alıntı Originally Posted by _ınvestor_ Yazıyı Oku
    marslı ile beraber balıkesir eşrafı tahtadan aldıklarını

herhalde geri verdi ve tahtanın önü açıldı...bundan sonra

ne olacaksa 240bin üzeri olacaktır...bu alımlar ky dan ziyade

partili ve yakınlarının alımlarıdır büyük ihtimal...

çarşı karışacak o yüzden herkes vaziyet alsın arkasına yaslansın...
    tek lot satmadım .satacağımıda sanmıyorum hedef belli

7. fabonacci dayi harbi teknik indikator olarakta ismin uymus.helal

8. Kimse satmıyor Ama eslesme 242 de mevcut alıcı istikrarlı satıcı da hala istikrar yok olmus olsa suan 500 bin uzerı fiyat olmalıydı
    Malınız elde kalma korkusu var ky de ihlas grubu bile daha istikrarlı

Sayfa 230/902 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •