Sayfa 258/901 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Genel beklenti tsrihleri hepsi bu yil içinde... Gerçek anlamda somut olarak alti dolu beklentiler mi yoksa hayellerin iyi niyetle birleşmesindenmi ortaya cikiyor bilemedim. İnşAllah marttada degilde şubatta bankami devletmi ne yapiyosa yapsin da hepimiz rahatlayalim.
    Ben şuanda ses etmiyorum.Bizim odaklanmamız gereken aslında Mart toplantısı...
    Hele bi meşhur Şubat ayı geçsin....
    Mart toplantısına organize olmalıyız.Şimdiye kadar hep bir iki kişi sesimizi duyurmaya çalışmış.Toplantıya hepimiz ama fiziken katılarak ama uzaktan bağlanarak şerh düşmeliyiz.Bunu yaparak ileride yapılabilecek hukuk mücadelesinde "ben bizzat anlattım hakkımı aradım ama sonuç alamadım" diyerek güçlü oluruz...
    Eldeki somut gerçek Mart toplantısı.Yönetim meydana çıkıyor.Tutanaklara haksızlığımız yazılmalı..
    Hatta ortak metinle katılmalıyız..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Evet avi dogru soyluyon. Ortak metin cok mantikli . Hatta imkan varsa diger ilgili kurumlarada iletelim. En azindan bu meselelerde bir huzursuzluk ve birlik olundugu bilinir. Abi bu sureçlerde yol gosterici orgsnize edici biri olmasi lazim. Bizi yonlendirecek bilgilendirecek zeki ve butun konuya hakim . Bence Bu iş sana kaliyor abi.

3.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Evet avi dogru soyluyon. Ortak metin cok mantikli . Hatta imkan varsa diger ilgili kurumlarada iletelim. En azindan bu meselelerde bir huzursuzluk ve birlik olundugu bilinir. Abi bu sureçlerde yol gosterici orgsnize edici biri olmasi lazim. Bizi yonlendirecek bilgilendirecek zeki ve butun konuya hakim . Bence Bu iş sana kaliyor abi.
    Bana değilde bize kalıyor diyelim..
    Hele şu 1 ayı daha geçirelim.Hareket gelmezse biz hareket ederiz..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hiçbir şey kaçırılan bir fırsattan daha pahalı değildir.

5. Kesinlikle..
     Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Hiçbir şey kaçırılan bir fırsattan daha pahalı değildir.

6. yazmislar derinhisse ya bunun yazmasiyla analiziyle ne alaka o menfi yazarsa bittimi musbet yazarsa yeni bir dunyami var..vaybe derinhisse.....

7.  Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    yazmislar derinhisse ya bunun yazmasiyla analiziyle ne alaka o menfi yazarsa bittimi musbet yazarsa yeni bir dunyami var..vaybe derinhisse.....
    Kardeş kusura bakma yazdigini anlamadim.

8. yzmislarda derinhissse diye subat ayinda birsryler yazacakmis.kimdir nedir .bu yazarsa analiz ederde diyo...bir onceki sayfada...

Sayfa 258/901 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •