Sayfa 260/902 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    fabonecci buyuk adammis.isbtr dizginlemesi lazim dedi. Birileri ne anladi veya nasil bir algi olusturulduysa iyi DIZGINLENDI.
     Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    heral bu DIZGINLEME DEVAM EDECEK GIBI aman ISKURA SICRAMAZ.
    Estağfurullah ne büyük adamlığı..
    Sadece tahtaların hikayelerini ve hareketlerini uzun süredir takip ettiğimiz için öngörüde bulundum..
    Bugün tutar yarın yanılabilirim...
    Bunu çok yazdim.Matematik sonunda işler.Ya B yi gümletecekler ya da ağabeyleri yükseltecekler dedim.B fizana koşturarak giderken abiler emekliyorsa bir sıkıntı vardır..
    B ye saldıran sabırsız arkadaşların dalgalanmaları olacaktı tabi.Millet bu karanlık eşleşmelere vede kapalı seanslara dayanamıyor..
    Her saniye işlem gören fıldır fıldır dolanacak hep tavana gidecek hisse istiyor...
    Birde derin kaynaktan gelen HUBVC,RAYS,NATEN,TKNSA tavan tavan giderken burada can sıkıntısıyla durulur mu..
    İnsanoğlu aç gözlüdür vede sabırsızdır.Elindekiyle yetinmez.Hissen yükselince senden iyisi yoktur.Ancak biraz kırmızı yakınca "bak HUBVC ye amma gitti be...bak RYSAŞ yine tavan...ah şu TKNOSA yı kaçırdık ya.." gibi dürtüler gelir ve dizini döver..
    Bak Buffet amca demiş BORSA SABIRSIZLARIN SABIRLILARA PARA AKTARDIĞI MEKANIZMADIR..
    Zaten bizim küçükler bu yüzden para kazanamaz.Bak hisse gidiyor hemen atla sonra güm..bak tavana gidiyor hemen alalım yine güm..
    Yenilen pehlivan güreşe doymazmış.Para kaybettikçe dahada hırslanır.Parası yetmez kredi çeker.DONSUZ YATAR AMA LOTSUZ YATMAZ..
    Portföy yapan,krediye girmeyen vede sabreden mutlaka kazanır.Ama bunları yapanda çok azdır..
    Bu hisseleri tutmak HER YİĞİDİN HARCI DEĞİLDİR.Sabredecek hisseyi unutacak.Alayım yarın satayım diyecek kadar hacim yok.BU HİSSELERİ ALAN UNUTSUN..
    Bir akşam son dakika haberlerinde "MECLİS İŞ BANKASINDAKİ VASİYET HİSSELERİNİ HAZİNEYE DEVREDECEK YASAYI GÖRÜŞMEK ÜZERE TOPLANMA KARARI ALDI"
    Veya bir sabah uyandığımızda kap haberinde "İŞ BANKASI A-B grubu ve KURUCU HİSSELERİNİ BANKANIN MENFAATLERİ İÇİN BORSADAN ÇEKMEK İÇİN OLAĞANÜSTÜ TOPLANMA KARARI ALDI"...
    Veya temettü sınırlamasını değiştirmek için karar alacak...
    Bu haberlerin birisi düştüğünde hissesi olmayanlar "vay be birgün gelecekti..vay be bende de vardı sabredemedim..vay be adamlar zengin oldu.." diyecekler...
    İşte TÜM MESELE O GÜN GELDİĞİNDE HİSSEDE OLABİLMEK..
    O yüzden diyorum fiyata takılmayacağız.Fiyatı muazzam düşebilir muazzamda artabilir.KAR ZARAR SATMADIKTAN SONRA SANALDIR..
    Borsa tarihine geçecek hikaye varsa finalide efsane olur..
    GAZOZ OLMA EFSANE OL..
    SONUÇ..
    Biz bu dalgalanmaları çok gördük.Ama görmeyenlerin paniklemesi normal..
    Dut düşmeyince dallara daha bir sert vurmak gerekir..
    PANİK YOK ÇOK EYLENUCUK..
    YTD...YTD...YTD...YTD...YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bak işte ne diyorum.Eldeki verileri okuyabilmeliyiz..
    Geçende dikkatleri buraya çektim.İş yatırım dümende..Giriyor çıkıyor.
    Sadece bugün tek başına 40 lot çevirmiş.Girmiş çıkmış kendi lotuna basmış dönmüş almış çalkalamışta çalkalamış...
    Ve her ne hikmetse uzun kırmızı çubuklu günlerde yani sert aşağı yaptığında en iyi alıcı olarak günü tamamlıyor..
    Özellikle tabana yakın sert düşüşlerde en dipten en fazla alan yine İş yatırım..
    Bugün hisse -%10..
    En iyi alıcı İş yatırım..(toplamda az ancak bu çok sık tekrarlanıyor)
    ŞAŞIRDIK MI???
    Fiyatla işimiz var mı??
    Yoook..
    E ne diye bu kadar analiz??
    Kendimizce borsacılık oynuyoruz..
    YTD..YTD..

3. dayi harbi adamin dibisin.ama bu dizginlemede kayis koparsa eyvah.ha dayi birde derinhisse deyip duruyorlar.neymis bu baktim.adam subat diyo ..bilgi verebilirmisin bu derin mi cukurmu
    .

4.  Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    dayi harbi adamin dibisin.ama bu dizginlemede kayis koparsa eyvah.ha dayi birde derinhisse deyip duruyorlar.neymis bu baktim.adam subat diyo ..bilgi verebilirmisin bu derin mi cukurmu
    .
    Derin hisse Önder bey..
    Kendisi gerçekten derin bilgilere sahip küçük yatırımcı dostu bilge insan..
    Bu imtiyazları ve kurucu hisseleri ilk piyasaya farkettirenlerden birisi..
    ŞUBAT olayına gelirsek bir açıklama yapacağını söyledi.Şubatta diyeceğimi derim dedi...FAZLA KURCALAMAYALIM..Bizde merakla bekliyoruz..
    Sadece piyasada dolanan fısıltı AZ KALDI..
    Ama FISILTILARA GÖRE yatırım yapmayın..

5. Heralde Bu forumdakiler hepsi uzun vade yatirimci. Hikayeye odakli. Al satcilarda investingte toplanmis. Aman buraya dadanmasinlar. Fibonacci abimiz cok guzel konusuyo. Hisse duserken panikciler dokuluyo. Allahin izniyle biz hikaye odakliyiz. İnşAllah bu sene fisiltilar tutarda gerçekleştigini goruruz. Eger bu sene veya sonraki sene olmazsa cocugum yada torunuma hediyem olacak. Elbet onlarda olacak. Hicbisey kazanmazsak bile bu hisseyle ilgili okumalar arastirmalarimiz ogrendiklerimiz bize kâr kalacak. Konu hakkinda makumat ediniyoruz. Tsbi bunlar kendi dusuncelerim hepsinize saygilarimla

Yatirim tavsiyesi degildir...

6. bir fisilti yatirim yapmayin diyosa bu kelime bile yeter ..insaAllah hep dedim TEMCIT PILAVINA DONMESIN

7.  Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    bir fisilti yatirim yapmayin diyosa bu kelime bile yeter ..insaAllah hep dedim TEMCIT PILAVINA DONMESIN
    Kardeş ne demek istedin ? Kim goruslerin aksini soyluyor

8. Ben yıllardan beri bu senetlerde beklerim bazı arkadaşlar farkında olmadan algı oluşturuyorlar....Yok bu senet şu kadar arttı bu artmadı hayır nereye varmak istiyorsunuz....Bu yorumlarla insanlara farkında olmadan pahalı veya bunlar ucuz algısı oluşturuluyor....Neye göre pahalı hangi kritere göre ucuz....Farkında olmadan tahtayı oluşturanların ekmeğine yağ sürüyorsunuz....Evet şu yorum dogru bu senetler burada fiyatlanamaz biz sonuna kadar bekleyeceğiz....Yatırım tavsiye değildir...

Sayfa 260/902 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •