Sayfa 264/901 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by mokolcu Yazıyı Oku
    sayın kwon siz hepsini sattınız sanırım
    Aynen dostum bende yok şuan.. Elinde olanlar kazanır inşallah...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. oh DUMENCILERIN DUMENI KIRILDI.

3. Bugünü özetleyeyim..
    SAAT 11.46
    Karanlıkta eşleştirilen 273018 liradan 3 adet eşleşti 1 adette bekleyen vardı.
    SAAT 12.25
    Karanlıkta eşleştirilen 273018 liradan 3 adet eşleşti 3 adette bekleyen vardı.
    Tabi biz bu eşleşmeleri göz ucuyla takip ettik ancak ciddiye almadık..
    SAAT 12.55
    Eşleşme gerçekti.6 adet 273018 alışın 4 ü gerçekleşti kalan 2 side tahtada alışta kaldı..
    SAAT 13.55
    Bu alan grup 12.55 de kalan 274000 de yuttu.Yine tahtada güçlü alış bıraktı..
    SAAT 14.02
    Satış kademesinde kalan 280550 yide karanlıkta kaptılar.Ancak satıcı bu alım dalgasına uyandı satışı iptal etti..
    SAAT 14.25
    Karanlıkta 300000 eşleşti.Satan ne yazarsa ona alım yazdılar...
    SAAT 15.45
    Karanlıkta 308000 lerde 2 lot eşleştirdiler..
    SAAT 17.55
    Eşleşme 298990 da oldu.Tahtada 6.işlem olmuştu.
    KAPANIŞ
    Alıma doymayan ağamız 299000 e girdi ama 40 kuruş farkla malı alamadı..
    SONUÇ..
    Bugün güzel olan işlem hacminden ziyade satıcıları kovalayan bir alıcı olmasıydı.Satıcı meydana ne koyduysa almak için çabaladılar.Bunu karanlıkta da görebildik.Satıcı huylandı fiyatı yükseltti ancak alıcıda fiyatı umursamadan aldı..
    Ben hep yazdım HABER KADEMELERDEN BELLİ OLACAK..
    Artık fısıltılara inanabilirsiniz..
    BU ANORMAL HAREKETİN YANSIMASINI ÇOK GEÇMEDEN ANLAYACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM..
    Bu balinaya malınızı KAPTIRMAYIINN..!!
    3-5 kara aldanıp büyük getiriden olabilirsiniz..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Bugünü özetleyeyim..
    SAAT 11.46
    Karanlıkta eşleştirilen 273018 liradan 3 adet eşleşti 1 adette bekleyen vardı.
    SAAT 12.25
    Karanlıkta eşleştirilen 273018 liradan 3 adet eşleşti 3 adette bekleyen vardı.
    Tabi biz bu eşleşmeleri göz ucuyla takip ettik ancak ciddiye almadık..
    SAAT 12.55
    Eşleşme gerçekti.6 adet 273018 alışın 4 ü gerçekleşti kalan 2 side tahtada alışta kaldı..
    SAAT 13.55
    Bu alan grup 12.55 de kalan 274000 de yuttu.Yine tahtada güçlü alış bıraktı..
    SAAT 14.02
    Satış kademesinde kalan 280550 yide karanlıkta kaptılar.Ancak satıcı bu alım dalgasına uyandı satışı iptal etti..
    SAAT 14.25
    Karanlıkta 300000 eşleşti.Satan ne yazarsa ona alım yazdılar...
    SAAT 15.45
    Karanlıkta 308000 lerde 2 lot eşleştirdiler..
    SAAT 17.55
    Eşleşme 298990 da oldu.Tahtada 6.işlem olmuştu.
    KAPANIŞ
    Alıma doymayan ağamız 299000 e girdi ama 40 kuruş farkla malı alamadı..
    SONUÇ..
    Bugün güzel olan işlem hacminden ziyade satıcıları kovalayan bir alıcı olmasıydı.Satıcı meydana ne koyduysa almak için çabaladılar.Bunu karanlıkta da görebildik.Satıcı huylandı fiyatı yükseltti ancak alıcıda fiyatı umursamadan aldı..
    Ben hep yazdım HABER KADEMELERDEN BELLİ OLACAK..
    Artık fısıltılara inanabilirsiniz..
    BU ANORMAL HAREKETİN YANSIMASINI ÇOK GEÇMEDEN ANLAYACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM..
    Bu balinaya malınızı KAPTIRMAYIINN..!!
    3-5 kara aldanıp büyük getiriden olabilirsiniz..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Artik fisiltilara inanabilirsiniz.." bu cümle bile herseyi özetledi. Emeginiz ve paylaşımınız icin sagolun.

5. İyi akşamlar,
    Güzel keyifli bir gündü, deprem haberini saymazsak, inşallah can kaybımız yoktur. Bankadan yana bir haber düşebilir diye bekledim ancak gelmedi, sabırla beklemeye devam. Bugün garanti aracılığıyla atr ve kurucuda yaklaşık 1.8m işlem oldu ve aslında daha da yüksekte olması gereken fiyat iyice artmaya başladı, pazartesi yada sonrasında bir bu kadar daha alım olduğunda kim satmaya cesaret edebilecek merak ediyorum. Bir önceki hacimsiz yükseliş trade için kullanıldı ve yine aynı beklentide olanlar satıp aşağıdan alırım beklentisinde olabilir ancak bu hacimli artış satıp ardından bakakalmalarına neden olabilir. Bugünkü alıcı tahtaya yabancıydı erkenden girdi emirleri farklıydı tarzı. Devamı gelir mi başkaları da uyanır eklenir mi kervana göreceğiz. Keyifle beklemeye devam, iyi haftasonları...
    Son düzenleme : Alpiko; 24-01-2020 saat: 22:52.

6. B den milletin elindeki mali kapan kişi ile bugunku alici ayni olabilirmi. Yani b den 38000 e kadar iyi topladi.( Heralde 200 lot civari emin degilim ) simdi kurun fiyatini yukseltip , domino etkisi b de yukselecek. Ve topladigi b leri piyasaya surecek. Boyledir demiyorum. Hani paronoyak dusunursek ....

7. Alıcı 270 de oldugu zaman tavana kadar en fazla 5 lot oluyordu
    Alıcı 3 gun fiyatı asagıya cektı 200 altı satıcılar panik oldu hemen son islem fiyatına dun kapanısta 3 lot koydu tavan a kadar 13 lot vardı
    Alıcı bunu iyi degerlendırdı
    Elinde hısse olan ky korku var elimde kalır satamam diye
    Bugunku ıslemlerlr tavan olması gerekir ky elindeki malın kıymetini anlar ama is isten gecer. Başka kurucu varsa satıp onu alalım

Borsa korkakların yeri degıl 😎

8. Alıcı ucuza almanın derdine dusmusken ky de benim hıssem satılsın derdine dusmus

50 100 150 200 Eslesme ler fiyat asagıya dustu ve hısselerı satıldı.
    Kwon harici ben sattım demedi
    Özellikle kendisini durust ve samimiyetinden dolayı tesekkurler.

Bazıları hısseyı satar satmaz kendilerini belli ettiler hısseyı kotuledıler.

Sonuc olarak bist te 750 adet hisse var kimi borsa da satar kimi işbank in hakkı olan temettuyu vermesini veya cagrı mektubunu bekler

Sayfa 264/901 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •