Sayfa 266/902 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. dogru..yazan ard niyetli olan oluyo...adam doyor ki bu temcit pilavi oldu diyo veya bu corba eksimeye yuz tuttu icelimmmi icmeyelim mi diyo ..yani izmitce BOS YAPIYOR.

2.  Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    dogru..yazan ard niyetli olan oluyo...adam doyor ki bu temcit pilavi oldu diyo veya bu corba eksimeye yuz tuttu icelimmmi icmeyelim mi diyo ..yani izmitce BOS YAPIYOR.
    Bos yapmıyordur direk yazmaktan cekındıgı ıcın öyle yazmistır. ben hısse mı sattım duserse alttan yerine koyarım demiş siz anlamadınız sanırım

3. Balıkesir heyeti de kayboldu iyi fıyattan ciktılar hısse varken herturlu oyun vardı

4.  Alıntı Originally Posted by akhunabey Yazıyı Oku
    depremde vefat edenlere ALLAH dan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.
     Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    abicim bu isler fobonecci dayinin dedigi gibi bi aksam bakmissiniz haber gelir yada sabah onemli olan o hissede olmak...anlamadigim adam korktumu eksi 14 gordumu satiyor.sobra arti 12 yaptiginda malini kaptirdim vaaay diyor.SATTIGINI ALTTAN almak icin bu forunda caktirmadan umitsiz yazi yazan atmosfer ortami teskil eden yazilar yazan dilim varmiyor..inanin ancak KUBUR FARELERINE DENK gelecek soylemlerim olur.ama bu formu istirarek eden arkadaslari tezih ediyorum...YA HAYIR KONUSSUN YADA SUSSUN..
    Kardes kimse hayirsiz bisey demedi kimi kastediyosun

5. Syn Rcl44, Syn Efe kuzey, Syn Oflu61, Syn Alpiko teşekkür ederim güzel dilekleriniz için
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Ben hisse fiyatında değilim.Hissenin alım yöntemindeyim.Cuma çok açık "daha yok mu verin alayım" tarzında bir balina geldi.Ve bugün sabahın köründe millet uyurken 300 bini yutuverdi.Sanki durmayacak gibi...
    Biraz önce 317 bin eşleştirdi.Sonra satıcı çekti sanırım..
    Evet haberi kademelerden göreceğimizi defaatle yazdım..
    Balina istediğimi de yazdım..
    Daha ne olsun.Millet uyurken sabah sabah 300 bini yutuverdi..
    SANKİ DURMAYACAK GİBİ..
    Yular kopmuş...fiş çekilmiş...
    Asıl şimdi imtihan başlayacak.Yüksek fiyatlamalarda dökülen illa ki çok olur..
    Buradaki sihirli cümlemiz neydi?
    FİYATINA TAKILMAYIN DALLARA YAPIŞIN..
    DAHA FİLM YENİ BAŞLIYOR..
    Kişisel görüşümdür...YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. dayi var ya sen sen TA ADAMIN DIBISIN.HELAL

8. Evet sitedeki en sağduyulu en bilimsel yorumları fibonacciden gördük

Sayfa 266/902 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız