Sayfa 269/902 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by ÖGSS Yazıyı Oku
    SELAMUN ALEYKÜM

hisseye geldim .bana da siz değerli yatırımcılara da hayırlı uğurlu olsun (geçen hafta)
    Hayırlı olsun, sakıncası yoksa iş vakıf garan hangi kurumdan işleminiz ?

2. Araci kurumun bir anlami yok.sayet bir anlam cikarmaya gerek yok.tabiki kendini kamufle edecektir.ha garantiden alir marbastan satar.a1 demn alir alnustan satar KAFANA TAKMA

3. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Gnr22 Yazıyı Oku
    �� aylardır o hisseyi de takip etmekteyim sn. Yakamozz
    syn gnr22 ben biraz geç farkettim hisseyi ama olsun çok geç olmadan yakalama fırsatım oldu, 3500 liranın üzeri kaldıkça hareketi hız kazanacaktır. Önemli olan bedelsiz haberinin daha yüksek fiyatlarda gelmesi
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    syn gnr22 ben biraz geç farkettim hisseyi ama olsun çok geç olmadan yakalama fırsatım oldu, 3500 liranın üzeri kaldıkça hareketi hız kazanacaktır. Önemli olan bedelsiz haberinin daha yüksek fiyatlarda gelmesi
    Hayırlı ve bereketli olsun Sn. Yakamozz... düşünceleriniz nedir onunla ilgili zaman ve fiyat öngörüleriniz hakkında fikriniz nedir.? Saygılar...

6.  Alıntı Originally Posted by Gnr22 Yazıyı Oku
    Hayırlı ve bereketli olsun Sn. Yakamozz... düşünceleriniz nedir onunla ilgili zaman ve fiyat öngörüleriniz hakkında fikriniz nedir.? Saygılar...
    syn gnr22 o hisseninde isbtr gibi fiyatlara gelmesini bununda genel kurulda bedelsiz ile ilgili işlemlerle birlikte gerçekleşmesini bekliyorum, sabır ve nasip diyerek

7. Bununla ilgili Vergi ve Muhaebe Müdürü Gaye Kozanlı konunun gündemde olduğu ve Yönetim Kurulu'na iletileceğini belirtti.*..
    Syn fibonacci haklısın burada ybtas tan bahsetmek uygun değil, lakin bu hisseyi takip eden bizim gibi arkadaşlar tekrar böyle bir hisse yakalamak istiyorlar. Yukarıdaki gaye hanımın cümlesi en vurucu cümle buna odaklanmak gerekli bence, zarar bu sene için gerçekleşmiş olan birşey geçmiş yıllardan biriken nakit çok fazla 1 e 1370 bedelsiz oranı var. Defter değerine bakarsanız kimsenin isb ve işa yuşa almaması lazım. Her hissenin kendine göre bir fiyatlaması vardır, buradaki arkadaşlarımızda yeni hisse arayışında ve tekrar 1e 10 gibi katlayabilecek hisse beklentisinde olabiliyorlar, burada birbirimize fikir alışverişi yapmamız birlikte kazanma açısından, biliyorsunuz işkur geçen sene size belki 1 ay boyunca anlattık pişman oldunuz mu, yoksa yakaladığınız için mutlu musunuz. Durum benzer yine maksat yeni hisselerde yakalamak, herkes işkur alacak paraya sahip olamayabilir. Sabır ve nasip ile beraber kazanalım hayırlısı ile YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    Bununla ilgili Vergi ve Muhaebe Müdürü Gaye Kozanlı konunun gündemde olduğu ve Yönetim Kurulu'na iletileceğini belirtti.*..
    Syn fibonacci haklısın burada ybtas tan bahsetmek uygun değil, lakin bu hisseyi takip eden bizim gibi arkadaşlar tekrar böyle bir hisse yakalamak istiyorlar. Yukarıdaki gaye hanımın cümlesi en vurucu cümle buna odaklanmak gerekli bence, zarar bu sene için gerçekleşmiş olan birşey geçmiş yıllardan biriken nakit çok fazla 1 e 1370 bedelsiz oranı var. Defter değerine bakarsanız kimsenin isb ve işa yuşa almaması lazım. Her hissenin kendine göre bir fiyatlaması vardır, buradaki arkadaşlarımızda yeni hisse arayışında ve tekrar 1e 10 gibi katlayabilecek hisse beklentisinde olabiliyorlar, burada birbirimize fikir alışverişi yapmamız birlikte kazanma açısından, biliyorsunuz işkur geçen sene size belki 1 ay boyunca anlattık pişman oldunuz mu, yoksa yakaladığınız için mutlu musunuz. Durum benzer yine maksat yeni hisselerde yakalamak, herkes işkur alacak paraya sahip olamayabilir. Sabır ve nasip ile beraber kazanalım hayırlısı ile YTD.
    Eyvallah hocam..
    Ne güzel yazmışsınız..
    Allah herkesin yatırımını bire bin eylesin inşaallah..
    Benim sadece işB ile kıyası kafama yatmadı..
    Eldeki tek veride bedelsiz potansiyeli..
    Ama burası Türk borsası.Umulmadık yerden ne hikayeler çıkabiliyor..
    Saygılar..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 269/902 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •