Sayfa 308/901 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Sn Efe arkadaşım..
    Şişe birleşmesi hiç sızmadı.Hatta camların hepsi haber öncesi kıvrandıkça kıvrandı..
    Yönetim bu birleşmeyi çok sessiz halletti..
    Kurucuda da birer birer tırtıklama var gibi..
    Kademeler arası uçurum olduğu için çok dikkat çekecek alımlar yapmıyorlar..
    Tabi bunda satıcılarında etkisi büyük.Artık hisseye yapışan yatırımcılar var..
    Sabırla beklemeye devam..
    ASLA YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şişe ve cam birleşmesi sızdı ama ben yakın zamanda olacağına ihtimal vermemiştim, kısacası sızdı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bu alım bir müddet sonra iş yatırıma virman olursa şaşırmam

3. Garanti de islem yapan yangından mal kacırır gıbı aldı
    O zamana kadar her kademeyı caktırmadan aldılar.
    Haber cevreye servis edılmıs

4. Abiler benim gorusum haber illaki sızdı. Ama kucuk kesimin haberi oldu. Mesela harun kahraman sise toplamaya baslamisti. Ve iş bank holding devlete gecme imasinda tweeti atti. Tabi bilemeyiz ama bence haberi vardi. Yatirim tavsiyesi degildir

5. Harun Kahraman eski akp TBMM başkanı İsmail kahraman ın ya oğlu yada yeğeni diye duymuştum.

6. Hukumet ten degıl ışyonetımı sızdırmıs parti nın söylemleri pek etkili olmuyordu sise olayi cok buyuk degısımın habercisi

7. Sızma büyük o kesinde, bu 500000 tavanı yarın seans açılışında değişecekmi nasıl olacak acaba

8.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Bu arada banka kayıtlı sermaye sistemine tabi.Sermaye tavanı süresi 31.12.2019 da bitiyordu...
    Banka son gün başvurada bulundu ve yeni sermaye tavanını 10 milyar liraya çıkardı..
    (Aşağıya kap haberini ekledim..)
    Rutin bir işlem..
    Artık 10 milyara kadar sermaye artırabilir..
    Zaten burada da defaatle yazdım..
    BENCE..Bankanın sermayeyi sadeleştirmek için holdingleşme adımlarını bitirdikten sonra BEDELLİ SERMAYE artırımı yapmasını bekliyorum..
    1....Önce grup şirketlerini birleştir.(Bunun ilk adımı camları birleştirerek yaptı..)
    2....Birinci adımı yaparken(banka finansallarını birleştir) imtiyazları ve ortada kalan kurucu hisseleri yok eder..
    3....Bu imha sürecinden sonra kasa boşalacak.Bunu doldurmak için güçlü bir bedelli açıklar...
    SONUÇ...
    Ortalıktaki hisseler gitmiş grup şirketlerindeki dağınıklık yok olmuş olacak.Sermayeyi de güçlendiren banka ülkenin en güçlü holdinglerinden biri haline gelecektir...
    YANİ ALAN MEMNUN SATAN MEMNUN..
    KAZAN-KAZAN sistemi..
    ASLA YTD..YTD..YTD..
    SADECE SENARYODUR..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    birşey soracağım banka diyelim ki imha edicek hisseleri. mesela dolaşımda isb a kur 12 bin kusur adet dolaşımdakileri mi ediyor yoksa hem chp hem bistekilerimi imha ediyor.

Sayfa 308/901 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •