Sayfa 33/903 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 7217 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by EsaretinBedeli Yazıyı Oku
    İşin sonununa gelinmiş ekim ayı hareketli olur hisselerde boş yapmayın kardeşim, isbtrdehergün mal toplanıyor ayaktamı uyuyorsunuz, yada bu işi bilmiyorsunuz
    Mal toplamak demek kağıdın düşmeyeceği anlamına gelmez malı toplayan zaten güç sahibidir onun için fiyatın önemi yoktur 35 den alır 17 den alır ama yeteri kadar tahtaya mal gelmez ise 9-10 verip orada da mal bekler bana öğren diyorsun sende bunu öğren öyle abudik gubidik meclis açılıyor bu hafta haber gelir muhabbetti yapma kafayı biraz çalıştır açını genişlet öyle bak senin yorumun borsada işleyişi bilmeden bu hafta meclis açılıyor akif amca al dedi yorumu;) borsa da her şey bu kadar düz işlemez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Sayın Telaşe memuru,

Sizden de eski bir hisse senedi yatırımcısıyım. Çok da sık yazmadığım bilinmektedir. Geçen günkü İşA ya verilen bedelsizlerle ilgili yazım dışında bir yazım daha vardır o kadar. Daha borsa yokken hisse senetleri ile alım satım yaptığımı bilirim.
    Birçoğumuz biliriz ki İş Bankasının bu özel senetleri ayarında senetler borsada çok nadir işlem görmüş ve imha edilmişlerdir.
    Bu senetlerle ilgili nerde çok konuşuluyor bilemiyorum ama bu senetler özel senetlerdir, tabii ki çok konuşulmaları normaldir ve 10-20 yıllık bizlerde mazileri vardır. Ben de bazı hissedaşlarım gibi senetlerin satılmaması için vasiyet vermiş bulunuyorum.
    Bu senetleri Lütfen diğer senetlerle karıştırmayalım.
    Düşüncelerim kendimi bağlar. YTD

3. Sayın telaşa memuru gerçekten isminizin hakkını veriyorsunuz piyasa da on bin tane bile olmayan hisseleri kim konuşa bilir ki konuşsa ne fark eder zaten yarısından fazlası bankanın elin de niye insanların moralini düşürdüğünüzü gerçekten merak ediyorum

4.  Alıntı Originally Posted by amcaturhan Yazıyı Oku
    Sayın Telaşe memuru,

Sizden de eski bir hisse senedi yatırımcısıyım. Çok da sık yazmadığım bilinmektedir. Geçen günkü İşA ya verilen bedelsizlerle ilgili yazım dışında bir yazım daha vardır o kadar. Daha borsa yokken hisse senetleri ile alım satım yaptığımı bilirim.
    Birçoğumuz biliriz ki İş Bankasının bu özel senetleri ayarında senetler borsada çok nadir işlem görmüş ve imha edilmişlerdir.
    Bu senetlerle ilgili nerde çok konuşuluyor bilemiyorum ama bu senetler özel senetlerdir, tabii ki çok konuşulmaları normaldir ve 10-20 yıllık bizlerde mazileri vardır. Ben de bazı hissedaşlarım gibi senetlerin satılmaması için vasiyet vermiş bulunuyorum.
    Bu senetleri Lütfen diğer senetlerle karıştırmayalım.
    Düşüncelerim kendimi bağlar. YTD
    Sayın Amcaturhan ; aslında söylemimiz içerisinde cevapta var bu hisselerin son derece özel hisseler olduğu aşikardır zaten sıkıntıda bu kadar özel hissenin ıskur ve ısatr alamayanlar tarafından toplanmasıdır.Siz kendiniz için özel bir şeyi çok kişiyle paylaşmak istermisiniz? Bu hisselerde böyledir bekletileri büyük fiyatları uçuk olabilecek değerde hsselerde beklentiler çok akışına uygun beklenmez anlatmak istediğim budur

5.  Alıntı Originally Posted by Ali Kütahya Yazıyı Oku
    Sayın telaşa memuru gerçekten isminizin hakkını veriyorsunuz piyasa da on bin tane bile olmayan hisseleri kim konuşa bilir ki konuşsa ne fark eder zaten yarısından fazlası bankanın elin de niye insanların moralini düşürdüğünüzü gerçekten merak ediyorum
    Sayın kutahyalı moral bozmuyorum bir gün gelecek ısatr ve ıskur milyonu devirek ısbtr 250-300 bile olacaktır ama şu mantık yanlış meclis açılıyor anında meclise gelecek hisse uçacak kaçacak şeklindeki yorumlara itirazım var fiyat hareketleri özellikle ısbtr de çok dalgalı olacaktır sürecin sonuna kadar çok tuhaf rakamlar görülebilir buna hazır olmak lazım.Herkese iyi tatiller dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by Ali Kütahya Yazıyı Oku
    Sayın telaşa memuru gerçekten isminizin hakkını veriyorsunuz piyasa da on bin tane bile olmayan hisseleri kim konuşa bilir ki konuşsa ne fark eder zaten yarısından fazlası bankanın elin de niye insanların moralini düşürdüğünüzü gerçekten merak ediyorum
    Sn. Ali bey bu ve bunun gibiler eyyamcı tiplerdir ondan. Isterler ki bende yoksa kimsede olmasın , ben kazanmıyorsam kimse kazanmasın, ben zarardaysam onlarda zarar etsin. Çok da itibar etmemek lazım saygılar...

7.  Alıntı Originally Posted by Gnr22 Yazıyı Oku
    Sn. Ali bey bu ve bunun gibiler eyyamcı tiplerdir ondan. Isterler ki bende yoksa kimsede olmasın , ben kazanmıyorsam kimse kazanmasın, ben zarardaysam onlarda zarar etsin. Çok da itibar etmemek lazım saygılar...
    Bende şöylemi düşüneyim sizün gübilerde hisseyi bu fiyatlardan paxarlamaya çalışan iyi fiyattan elindekileri satmaya çalışan kişilerdir.cevap bumudur kendime yakıştıramam

8.  Alıntı Originally Posted by telaşe memuru Yazıyı Oku
    Bende şöylemi düşüneyim sizün gübilerde hisseyi bu fiyatlardan paxarlamaya çalışan iyi fiyattan elindekileri satmaya çalışan kişilerdir.cevap bumudur kendime yakıştıramam

Yoo benim öyle bir derdim yok çok şükür benim elimde işkur da yok işatr de.... bir miktar isbtr sahibiyim. Keşke diğer hisselerden de zamanında alabilmiş olsaydım ama yok diye de kem göz etcek hasetlenecek birisi değilim. Insanların zararlarına üzülür kazançlarına sevinirim. Buradaki bilgi akışının siz ve sizin gibilere rağmen daha mantıklı olduğu için takip ediyorum. Kişiler elbet düşüncelerini söyleyebilir sebeplerini gerekçelerini belirterek bu olumlu ya da olumsuz hiç fark etmez ama nedenini söylesin elinde doneleri olsun yoksa işkembeden sallamakla bir yere varılmaz. Zaten elinde kurucu ve diğer imtiyazlilardan olanlar ha deyince birşeyler olmayacağının bilincinde kimse bunu dert etmiyor siz ve sizin gibiler kadar. Onlar alıp kenara koymuş unutmuşlardır. Ben insanların umutlarını, ümitlerini burda okudukça mutlu oluyorum Allah herkesin gönlüne göre versin tüm kurucu ve imtiyazlı sahiplerine bol ve bereketli kazançlar dilerim.

Sayfa 33/903 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •