Sayfa 357/900 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon
Arama sonucu : 7197 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Alpiko keşk3e A B C hisseleri temettü alirken kurucu almiyor cumlesini kullanmayaydin iyiydi. A B de 2-3 lira temettu aliyor . Bu hisselerede odenmis sermaye kisitlamasi var.

2. Pardon, yanlış eksik olabilir sizlerde düzelterek gönderebilirsiniz. Kurucuya konsantre olmamız bazen diğerlerini gözden kaçırmamıza neden olabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by oktay4820 Yazıyı Oku
    Herkese hayırlı günler dilerim.iskur ve isbtr de pozisyon aldım,2 yıldır bekliyorum.En fazla 3 ay içinde bu süreç netleşir diye düşünüyorum.2 yıl önce bir rüya görerek evimi satıp bu yatırımı yaptım.rüyamda işkur 6 milyon,işatr 5.5 milyon,isbtr 330 tl olarak sattığımı görmüştüm.Rüya ile amel edilmez ama ben yaptım.Hayırlısı inşallah.
    Kardeşim senin rüyam çıkıyo heralde . Ortaklik kimil kimil

4.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Kardeşim senin rüyam çıkıyo heralde . Ortaklik kimil kimil
    İnsallah,rüyamda gördüklerim muradımız olsun

5. oktay4820 şimdi baktım o mesajına senin ocakta ruyamda gordum dediğin fiyatla investte refik aslan diye baya takipcisi olan bir adam , içerden bilgi aldım diyererek formullerle açıklamış . Verdiği tabloda isb 330 bin tl , iskurda senin dediğin gibi 6 milyon olacak diyor. tesadufmu bunlar..senin bu şekil ruyada gorup tutan baska şeyler oldumu ?

6.  Alıntı Originally Posted by tolga41 Yazıyı Oku
    oktay4820 şimdi baktım o mesajına senin ocakta ruyamda gordum dediğin fiyatla investte refik aslan diye baya takipcisi olan bir adam , içerden bilgi aldım diyererek formullerle açıklamış . Verdiği tabloda isb 330 bin tl , iskurda senin dediğin gibi 6 milyon olacak diyor. tesadufmu bunlar..senin bu şekil ruyada gorup tutan baska şeyler oldumu ?
    Dedigıniz kişiyi tanımam,ben rüyamı zamanı ve şekli olarak sadık bir rüya olarak yorumladım, yas 49, bazı şeyleri tecrübe edince insan rahmani ,şeytani veya ruhani (günlük olayların etkisi) olup olmadığını anlayabiliyor,Ayrıca insanları olumlu olumsuz etkilemek istemediğim icin yazmak istemedim başlatda,ancak bazı arkadaşların samimi ve seviyeli yazılarını okuyunca yazdım.b

7. Benimle ilgili bir şüpheniz varsa tweter den adresinizi verin,dm den size teli vereyim konuşalım yüz yüze.

8.  Alıntı Originally Posted by oktay4820 Yazıyı Oku
    Benimle ilgili bir şüpheniz varsa tweter den adresinizi verin,dm den size teli vereyim konuşalım yüz yüze.
    yok suphem yok da sadece rakam kusuratlı olmasına ragmen herkesin dilinde olunca gerçekleşme ihtimalini düşündürüyor.

Daha önce bu şekilde gelecekle ilgili bir ruya gorup gerçekleşen oldu mu oktay bey?

Sayfa 357/900 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •