Sayfa 362/901 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Teşekkürler

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. arkadaşlar ısatr tahtasını takip eden var mı. 1 haftadır tabana satış koyuluyor. acaba bu satışlar son dakikada mı koyuluyor yoksa seans içinde de var mı tabana emir. görebilen var mı acaba

3.  Alıntı Originally Posted by mali33400 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ısatr tahtasını takip eden var mı. 1 haftadır tabana satış koyuluyor. acaba bu satışlar son dakikada mı koyuluyor yoksa seans içinde de var mı tabana emir. görebilen var mı acaba
    son dakika değil, bazen gün içinde de görünüyor.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. işkurun bu kadar arttığı ortamda ısatr ı kim tabandan satmak ister ki. eşleşmemesi de garip. seans içinde hiç eşleşmiyor da

5.  Alıntı Originally Posted by mali33400 Yazıyı Oku
    işkurun bu kadar arttığı ortamda ısatr ı kim tabandan satmak ister ki. eşleşmemesi de garip. seans içinde hiç eşleşmiyor da
    Sn arkadaşım..
    A daki bu satışa çok takılıyorsunuz.A ve B deki taban veya tavan marjı düşük..
    Kaldı ki bugün olumsuz bir durumda örneğin bu savaş ortamında illa ki satacak yatırımcı çıkar..
    Nasıl ki olumsuz havada satışa koyduysa en ufak olumlu durumda yani pozitif gelişmelerde satışı çekiverirler..
    A ve kurucu çok sığ ve hisse fiyatı yüksek olduğu için kademelere çok takılmamak gerekir..
    Hep yazarım fiyata değil hikayeye odaklanalım...
    Fiyatlamalar iner çıkar..
    Asıl olan süreç sonundaki pozisyonumuzdur..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    KENDİ SENARYOMDUR..
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR..
    ASLA YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Derinhisse Şubat ayı yazısı yalan oldu galiba 25 Şubat 27 Şubat gibi bizde söz sözdür diyordu kendisi

7.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Sn arkadaşım..
    A daki bu satışa çok takılıyorsunuz.A ve B deki taban veya tavan marjı düşük..
    Kaldı ki bugün olumsuz bir durumda örneğin bu savaş ortamında illa ki satacak yatırımcı çıkar..
    Nasıl ki olumsuz havada satışa koyduysa en ufak olumlu durumda yani pozitif gelişmelerde satışı çekiverirler..
    A ve kurucu çok sığ ve hisse fiyatı yüksek olduğu için kademelere çok takılmamak gerekir..
    Hep yazarım fiyata değil hikayeye odaklanalım...
    Fiyatlamalar iner çıkar..
    Asıl olan süreç sonundaki pozisyonumuzdur..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    KENDİ SENARYOMDUR..
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR..
    ASLA YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    aslında çok takılmadım hocam. ısatr da sadece dün değil. 1 haftadır tabana satış koyuluyor alıcı çıkmıyor. ona şaşırdım.

8.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Derinhisse Şubat ayı yazısı yalan oldu galiba 25 Şubat 27 Şubat gibi bizde söz sözdür diyordu kendisi
    ona sürekli sorulmasına rağmen analiz cevap dahi vermedi. bence hükümet adım attıktan sonra konuşacak. analizi o yüzden bekletiyor olabilir

Sayfa 362/901 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •